Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vagyok zavarodva Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva Mit kéne csinálnom? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Van egy baráti társaságom: 3 fiú akik másfél évvel fiatalabbak nálam és mindhárman nagyon jóba vannak. Így négyen nagyon jól elvagyunk, csak kialakult köztünk egy szerelmi négyszög. Én megszerettem az egyik srácot(patrik) és egyszerűen azt hittem mással már el se tudom képzelni annyira szeretem ...sokat sírtam miatta tökéletes számomra, de ő csak barátként tekint rám és nem akar elveszíteni mint barátot. Az egyik másik srác(kristóf) meg ugyanígy belém szeretett de én sajnos nem tudnék úgy ránézni..bár szeretem de nem úgy mint a másik srácot. A harmadik srác( árpi) meg mint a lelkitársam és mindig mellettem van és arra jöttem rá az utóbbi napokba h kezdem megszeretni és e közbe meg lelkiismeretfurdolásom van mert hogy eddig patrik volt a mindenem és hogy egyszerre két srácot is szeretek. Árpival az a helyzet hogy ő ha úgy lenne összetudna velem jönni, mert fontos vagyok számára de ez kristófnak rosszúl esne..meg van egy lány akit szeret bár a lány nem szereti és most próbálja elfelejteni. (16l)
2014. márc. 21. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
najo ide figyelj 16 eves vagy es masfel evvel fiatalabbak , ne rontsd el kerlek nem eleg erettek hozzad bar kitudja melyikotok milyen szinten van ...en azt javaslom hogy ha jol elvagytok 4en akkor ne rontsatok meg a barati tarsasagot maradjon csakbaratsag vagy ha nem megy akkor ulj le beszeld meg magaddal hogy ki es tegyel pontot a dolgok vegere mert ket szek kozul vagy valasztasz melyiken van a segged vagy beesel a pad ala , bocs ha durva voltam kicsit de csak segietni akarok :)
2014. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát patrik nem fog sose szeretni és ő azon van h minden ugy legyen mint azelőtt mint h megszerettem :/ de árpival meg tényl. egyre jobban kijövök és áll. az apja azt akarja h velem jöjjön össze és ne kis hatodikos után fusson...de még ha össze is akarna velem jönni akkor ott lenne h kristóf kicsinálná magát
2014. márc. 24. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!