Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék. A barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék. A barátom pár napja elkezdett furcsán viselkedni. (bövebben lent) Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
nem nagyon akar emberek közé menni mindig fáradt és olyan szótlan. Eddig nem ilyen volt! 11 hónapja vagyunk együtt és nem láttam még ilyen szomorúnak melettem. Kérdeztem tőle mi a baja de aztmondja hogy nincs semmi. Mi lehet a baja? Mit kéne csinálnom?
2014. febr. 22. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
harakirit vagy szilvásbuktát
2014. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normális válaszokat..
2014. febr. 22. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Bűntudata lehet valami miatt... :| ......
2014. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hmm... Elég sok minden lehet. Az nem jó, ha lerohanod, és erőlteted, hogy mondja el. Nem feltétlen melletted szomorú, lehet teljesen más oka van. Ha nem csak a mai szokásos járjunk, mert miért ne kapcsolat, akkor eléggé bízik benned már. Arra gondolnék, valami amit esetleg szégyell előled, vagy veled kapcsolatban bántja valami, pl. fél, mi lesz, ha tovább lépne a kapcsolatotok, és le szeretnél feküdni vele. Nem tudom, sajnálom, tényleg nehéz így találgatni. De a lényeg, hogy ne parancsolj rá, hogy mondja el a problémáit, inkább csak legyél mellette, ne távolodj el tőle, még ha szomorú és negatív sem, inkább szeresd még jobban. :) És mondd el neki, hogy nem erőlteted, nem kell elmondania, de ha szeretné, Te meghallgatod mi bántja. Szerintem ez a legtöbb, amit tudsz tenni Érte. :) Remélem segíthettem, és rendbe jön minden :) 17/f
2014. febr. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. febr. 22. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!