Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz tulajdonság, ha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tulajdonság, ha mindig arra törekszem, hogy tökéletes és ápolt legyek? (haj, gyantázás, szőrtelenítés, körmök) akkor ha találkozok a pasimmal, ill. ha ott alszok és együtt vagyunk!? Nem vagyok plázacica, csak igényes és ápolt.

Figyelt kérdés
miközben ő nem mindig foglalkozik ezzel, ami nekem elég negatív benyomást tesz (korpás haj, néha izzadság szag), és nekem ne mondja senki hogy a külső nem minden!
2014. márc. 21. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
ez szerintem alap hogy azért mindenki annyira adjon magára hogy ne legyen igénytelen/büdös
2014. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen tényleg rossz tulajdonság.
2014. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak a két végletet látják. Az is ápolt aki fürdik, fogat mos, meg kezet amikor kell. Nem lesz büdös és ápolatlan. Gyantázás, köröm pingálás nem ide tartozik hanem ez inkább extra, szépség ápolása. Kettő közt óriási különbség van!
2014. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jogos hogy téged ezek zavarnak, kérdező. Legalapabb dolgok.


Nem, nem rossz tulajdonság, sőt! :)

2014. márc. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez csak igényesség, semmiképp se rossz tulajdonság... csak ritka, sajnos!


mondd meg neki h igénytelen.

2014. márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!