Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti borotválkoznátok-e más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti borotválkoznátok-e más kedvéért?

Figyelt kérdés

Ha a párotok megkérne rá, hogy a kedvéért váljatok meg a szőrötöktől ti mit mondanátok/tennétek?

Viszonylag frissen kialakult kapcsolat, de ha minden igaz komoly lesz a dolog. Már bőven nem az első komoly kapcsolat, szóval nem arról van szó, hogy nem tudom hogy is megy ez. Eddig vagy nem volt rá igény, vagy ha igen akkor sem ilyen komolyan. Vagy csak nem voltam hajlandó számításba sem venni a gondolatot. Most azonban elgondolkodtam rajta.

Kíváncsian várom a véleményeket pro és kontra is. Nem döntés képtelen vagyok, csak kíváncsi mit gondolnak mások.

Előre is köszönöm.



#szőrtelenítés #intim szőrzet #csupasz-nem csupasz
2014. jan. 24. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha kéri, simán persze.
2014. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyfolytában mások kedvéért borotválkozom. Én ellennék nagy, igénytelen szakállal is.
2014. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolnám, hogy egy próbát megér. Lehet, hogy tökre megkedvelném azt, hogy nincs szőrzetem (amire kicsi a valószínűség, de megeshet)
2014. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát ha az arcomról van szó akkor max gyakorítani vagyok hajlandó a borotválkozást (de nem szívesen, mert egy kis borosta jól áll, meg érzékeny a bőröm) de mondjuk a mellkasomat nem borotválnám le senki kedvéért...
2014. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Teljese csupaszra semmiképpen!


A bikinivonalat lehúzom, meg a lényegi részt, de a szeméremdombon csak rövidre nyírom...


Teljesen csupaszon nem érezném magamat igazi nőnek!

2014. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt hiszem ki maradt némi lényegi információ. Férfi vagyok és nem az arcomról van szó.

2014. jan. 24. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Énis :)
2014. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. fogadjon el olyannak amilyen vagyok. Én is ezt teszem vele szemben. Nem zavarom el se sportolni, se máshova.
2014. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a barátnőm kedvéért kezdtem el szőrteleníteni,semmi probléma nincs vele,hiszen nem maradandó,gyorsan vissza lehet növeszteni,csak hogy rájöttem jobb szőr nélkül. Azóta rendszeresen szőrtelenítek,a barátnőmnek is jobb,nekem is.
2014. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm a teljes csupaszságot szereti mindenhol, ebbe bele értve még a kezet, lábat is. :) Magán is, és rajtam is. :) A kedvéért kipróbáltam, milyen ha mindenhol szőrtelen vagyok, és magam is meglepődtem, hogy mennyivel jobb így. :) Azóta én is szőrtelenítek ugyanúgy mint ő, egymásnak szoktunk segíteni a gyantázásban. :)
2014. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!