Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1. Randin elmegyünk kajálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Randin elmegyünk kajálni a barátnömmel akkor elé vagy mellé üljek? 15/f (Volt csók meg minden)

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én anno mellé ültem, ugy át lehet karolni és kevésbé ciki ha nincs téma, mert együtt tudtok nézegetni :)
2014. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Ha már votl csók, akkor ne kajálni vidd, hanem haza! Olcsóbb is, és meg is szexuálhatod...

Kérdésedre válaszolva: lehetőleg a seggedre ülj!

Ha beszélgetni akarsz vele, akkor szembe üljél, ha fogdosni, akkor pedig mellé. Utóbbihoz viszont szintén nem kell kajálni menni...

2014. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Én jobb szeretek a másikkal szembe ülni, mert úgy jobban tudunk beszélgetni. Egyszer volt olyan, hogy mellé ültem, de az asztalok elhelyezése miatt volt.


Majd ha kaja után elmentem sétálni és leültök, akkor mellette leszel.


Szerintem.

2014. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Na, én már nagyon kész vagyok... Azt olvastam elsőre, hogy: "Random elmegyünk kapálni" :D
2014. márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

A 4. válaszolón nagyot borultam!!! :DDD

Még most is röhögök!!!


...de a kérdésre is válaszolva, én szembe ülnék vele.

2014. márc. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem is értettem, hogy a kapáláshoz minek kell leülni :D

De én is elfelejtettem érdemben hozzászólni, szal én is szembe ülnék.

2014. márc. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha esztek,akkor egymással szembe!Ha csak üdítőztök,akkor lehet egymás mellé.
2014. márc. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De vicces már...
2014. márc. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!