Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai szex elronthatja a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és van egy 16 éves lány, akivel szeretnék megimserkedni, és őis velem! Már régóta ismerjük egymást, de szeretnéknk átlépni a barátságon! De a jövőhéten ittlaszik nálam, és úgy ahogy megbeszéltük, hogy mindenképp lesz szex! De mind a ketten tartós kapcsolatot szeretnénk ebből! Nemlenne ez túl korai, hogy még nem is járunk szinte, de már szex volt??
2008. júl. 18. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy..ahelyett hogy inkább örülnél neki. Ha bejön a csaj és tetszik, jó vele a szex akkor mér ne lenne tartós kapcsolat?
2008. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Szerintem ez már csak azért sem jó, mert ennyire megterveztétek és leszögeztétek, hogy szex márpedig lesz. Lehet, hogy egyébként is mindenképp lenne szex, de akkor legalább ott spontán történne meg. Így viszont mindkettőtökben benne van, hogy már megbeszéltétek nem akartok csalódást okozni, pedig lehet, hogy előbb járnotok kéne egy ideig, sok időt együtt tölteni, és kisebb dolgokkal kezdeni. Aztán persze később jöhet a szex is.
2008. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szó szoros értelemben mondtuk k egymásnak, hogy ,,Márpedig lesz szex", hanem csak azért, mert most szakított velema volt barátnőm, és megmondta, hogy mindent megfog tenni nekem, hogy eltudjam felejteni őt, és hát így jött ez!
2008. júl. 18. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Értem, csak nehogy később jöjjön elő ez, hogy csak azért voltál vele, mert kellett valaki aki feledteti veled azt a másik lányt...

(2. hozzászóló)

2008. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem spontán jöjjön... főleg, ha már egyikötők se szűz. Ahogy érzitek, ezt abszolút nektek kell érezni! De azt mondják, hogy igen, a korai szex tönkreteszi. Szerintem speciel nem, hisz mért tenné, csak a fokozatok legyenek meg előtte! (tehát előtte minden más :))
2008. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%

Ez a legjobb hejzet neked

Együtt az ägyba simogatäs petting puszi ide oda

És egyböl ne dugd meg

Mond hogy neked most jolesik egy kis simogatäs aztän vagy 2ora mulva megint simogatoztok és amikor mär jo nedves mellé teszed mondvän ez jolesne neked ha megsimogathatnäd vele a csiklojät čs aztĺn becsusztatod de ne mond meg elöre hogy megdugod mert igy jobb lesz neki čs garantält a siker

2008. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szexxel se feltétlen felejted ael a barátnöd ne ezzel inditsatok,én is megtettem nem lett jo vége,mind2en megbántuk pedig nem volt rossz!:(Elöször ismerd ki,akár társasozhattok is(tudom gyerkesen hangzik de nagy buli)közben csokok meg minden!Nem kell elsietni!
2008. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Írod,hogy most szakítottál a barátnőddel.Máris úgy érzed,hogy készen állsz egy tartós kapcsolatra?Az,hogy mindjárt szex is lesz,azzal nem fogsz előbb felejteni,max jól fogod magad érezni éjszaka.Lehet nem kellene ennyire kapkodni a dolgokkal,ha úgy érzitek,egymáshoz illetek,jól megvagytok stb,akkor meg úgyis jön minden magától idővel.
2008. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha pontos akarok lenni, akkor egy hónapja szakítottunk! De én úgy gondolom, hogy egy lány segíthet abban, hogy elfelejtsema régit! Csak érdekelne mások véleménye is erről!
2008. júl. 18. 12:43
 10/14 anonim ***** válasza:
5%
Ne hallgass a sok irigy faszkópéra, hiszen csak irígykednek. Neked lesz 1 jó estéd. Nemfeltétlen kell már a talinál vetkőzni és dugni, hanem érzékien próbáljatok valamit összehozni. Ha már simogatod és csókolóztok, a dugás már úgy is jön magától. Megbánni meg nem fogod. Azért mondják, hogy megbánod mert nekik még nem volt ilyen alkalmuk és irigykednek erre...mellesleg egy olyan csajjal való szexet aki tetszik neked, azt csak az bánja meg aki már eltervezte, hogy buzi lesz :DD
2008. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!