Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, linkelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, linkelnétek olyan csajról képet, aki az ideálotok vagy, ha nincs konkrét ideálotok akkor olyan nőt, aki igazán tetszik?

Figyelt kérdés
Hajszín, szemszín, arcforma, ajkak, szóval leginkább arcra lennék kíváncsi nem testre, tudom, hogy sokaknak nincs ideálja, mert nem haj/szemszín stb függő meg egyértelmű, hogy van olyan is akinek tetszenek a molettebb és a soványabb lányok is meg mondhatnék még pár ellentétet, de arra lennék kíváncsi, hogy azért mégis milyen az az arc, ami valamiért mégis az ideálotok vagy, ami elbűvöl, elvarázsol, megfog, kép mellé magyarázatot is kérek, hogy mi és miért tetszik a lányon :) Lehet sztár, híresség, vagy egy netről szedett nő is, mindegy :)
2009. dec. 16. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Általában mindig más, nincs egy meghatározott típusom de most ngyaon bejön Sarka Kata...

Gyönyörű arca van, sejtelmes, szelíd de tud lenni nagyon vad is egyszóval Szexi a csaj :) 16/f

2009. dec. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
2009. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]



egyértelműen nála szebb színésznő nincs :)

2009. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%

Cerina Vincent

[link]

[link]

[link]

Még a nyáron láttam vele egy filmet(szerelem olasz módra)

Nekem nagyon bejön.

2009. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Tia Carrere :)


[link]


[link]


Az elveszett ereklyék fosztogatói óta imádom :) Csak kár, hogy nem sok ilyen lányt lehet látni :(

2009. dec. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

Nekem ő:


[link]


<3 :D

2009. dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

[link]

Pamela Courson, a világ legcsodálatosabb rockmúzsája:P : [link]

[link]

[link]

2009. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
47%

ez 1 tuti nőő!!!!XDXD

[link]

2009. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
kedves kérdéskiíró, szabad vagyok kérni, hogy kommentáld, mi tetszik legjobban és legkevésbé...? :-)
2009. dec. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
pfff ez mind modell és retusált és persze hogy bejön nektek mert tökéletesek lány vagyok de gondoltam benézek kivi voltam dehát a natur (nem híresség) szépségét nemismeritek....
2009. dec. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!