Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat beszélünk szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat beszélünk szerintetek?

Figyelt kérdés
16 évesek vagyunk, évfolyamtarsak, első kapcsolatunk, 1 hónapja vagyunk együtt. Azóta naponta 1x este beszélünk kb 1-3 órát, suliban szünetekben beszélünk néha ha összefutunk, hétvégenként egyszer 3-4 órát együtt vagyunk, plusz egy héten 3x van lyukas óránk akkor együtt vagyunk suliban. Neten én írok neki, de szokott ő is általában akkor, ha megkerdezem írjak vagy ír, néha azt mondja ír néha azt hogy írjak én. Szerintetek sokat vagyunk együtt? Amúgy ő kérte meg azt, hogy szünetekben is lehetne csók, és órák után egy búcsú csók. Normális a kapcsolat? :)
2014. márc. 22. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem, miért lenne baj?
2014. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%
Hányszor fogod még feltenni ezt a kérdést különböző módon? Nem, nem baj, hogy sokat beszéltek, nem vagytok sokat együtt, és nem, nem baj, ha megkér, hogy ne csókolózzatok, ha egyszer beteg, és nem akarja átadni a betegséget neked is.. -.-"
2014. márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 199303 ***** válasza:
utolsó elmondtál mindent amit én is akartam:-D
2014. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez sok. Nem szukseges folyton egymas nyakan lognotok. Fontos a masik fel hianya, hisz igy ertitek meg igazan a kotodest. Ha meg jartok, akkor nyugodtan smaroljatok.
2014. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!