Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan srác, akivel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan srác, akivel nem olyan nagyon régóta jóban vagyunk, sokat beszélünk, elkezdett úgy is érdekelni. El merjem hívni, csak úgy, mintha barátot hívnék el mondjuk mekibe, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
a sráccal kb 7-8 hónapja ismerkedtem meg, azóta nagyon sokat beszéltünk, én kezdtem megkedvelni, majd észrevettem, hogy szerelmes lettem belé...mosolyogtam amikor beszéltünk, vártam, hogy írjon. de még suliban (egy osztállyal felettem jár) sosem beszéltünk még, mióta megismerkedtünk, csak köszönünk egymásnak. de mondjuk csak úgy megkérdezni így nyáron, hogy elmenjünk-e mondjuk mekibe nem merem...félek, hogy én nem érdeklem őt...mit csináljak? vagy nagyon rossz döntés lenne elmondani neki, hogy szerelmes lettem belé?
2013. jún. 25. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Tett halála a felesleges szó. Merd elhívni.
2013. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hívd el
2013. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!