Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nem zavar benneteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nem zavar benneteket, hogy a pasi nem törli meg pisilés után?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég...
2014. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 LePeDő ***** válasza:
100%
Amiről nem tudunk az nem fáj...
2014. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mit? kezét? kukiját? vagy mire gondolsz?
2014. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Egyetemes Gonosz ***** válasza:
56%
Én brunya után még a böngészési előzményeimet is törlöm.
2014. márc. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem zavaró, én pasi létemre mindig megtörlöm, de ha itthon vagyok, akkor folyékony szappannal meg is mosom pisilés után a makkom. Emellett ülve pisilek, szerintem a 21. században a férfiaknál az ülve pisilés és a megtörlés alapelvárás kellene, hogy legyen.


27/F

2014. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

20:16


Gratulálok te anyuci pici fiacskája!

2014. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5-ös válaszoló te a nők álma vagy wc takarítás szempontjából :D egyébként viccet félre téve, tényleg örülnénk neki ha ülve pisilnének a pasik...
2014. márc. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös egy a baj, hogy nem egészséges folyamatosan vegyszerrel mosogatni, ert a saját vedekezőmechanizmusodat bántod.

Makkot csak meleg langyos vízzel mosunk, vagy intim mosakodőval, a nőknekis így kellene eljárniuk a saját nemiszervükkel. Így a legkisebb az esély az esetleges fertőzésre..


Nem nem zavar, viszont tudom,mha a férjem itthon an egtörli, mert enm szereti, ha az alsója olyan lesz, és így a gyorsabb..

De engem nem zavarna az sem a nem..


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23526..

2014. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:
Megtörölni általában nem szoktam, de otthon él is ülve brunyálok, különben a fele a WC mellé megy.
2014. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megrázom, ami lecsöpög az lecsöpög, a többi meg a boxerbe. Férfiak vagyunk, nem nők, ez is megkülönböztet minket. És ülve nem megy a pisi sem.
2014. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!