Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hanyagolt az utóbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hanyagolt az utóbbi időben és délután egy kissé leteremtettem?

Figyelt kérdés
Tudom, nem volt jó ötlet, de pillanatnyi mérgemben történt. Azóta nem ír vissza, nem hív, nem keres. Valószínűleg kint van a haverjaival. Mit tegyek? Meg vagyok ijedve, nem szeretném, ha ilyen hülyeség miatt lenne vége esetleg...
2014. márc. 23. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:

hehehe.

egy laza kis bebukott kontroll kísérlet.


nem lesz vége ne félj.

most ne zaklasd,majd holnap felhívod,személyesen meg bocsánatot kérsz.

2014. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen veszekedés miatt vége vagy megcsal, akkor ne bánd, nem vesztettél semmit!
2014. márc. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos hétköznaponként 400 km-re van tőlem és csak ilyenkor tudunk együtt lenni.. emiatt duplán rosszul esik :(
2014. márc. 23. 00:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Mintha idézet lenne a Maunika sóbóul. :)
2014. márc. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!