Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz a barátnőmnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz a barátnőmnek ha fiúként izmos vagyok és emiatt nagyobb a mellem az övénél?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 00:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát, mivel nem nehéz az én mellemnél nagyobbat "összegyúrni", ezért pont nem érdekelne, hogy a barátomnak nagyobb. Viszont ha ilyen D kosaras a barátnőd melle, én megnézném a tiédet, hogy milyen biciklipumpát használsz...
2014. márc. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
27%

Szegény, egy izomagyúval jött össze. :(

Bár végül is magára vessen, hogy nem állított fel egy 85-ös IQ-limitet...

Kérdező: azért csak vigyázz a "táplálékkiegészítőkkel", az ilyenek képesek ám maradandóan lenullázni a potenciát!

2014. márc. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2014. márc. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

A fehérje aztán tényleg lenulláza a potenciát..


Ember,ha valamihez nem értesz,ne okoskodj.

2014. márc. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hordj te is melltartót :)
2014. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!