Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cseten a legjobb barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cseten a legjobb barátom, de négyszemközt meg szeretem. Hogy legyen ez?

Figyelt kérdés

Egy barátom barátnőjével csetelgetek régóta. jól elvagyunk. hülyéskedünk sokat. de amikor négyszemközt találkozunk, akkor jön az az érzés. de tudom, hogy nem lehet már az enyém. :$

csetelgetünk minden délután. de úgy érzem nem bírom. Mit tegyek?


2014. márc. 23. 03:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább befejezném a csetelgetést. Nem jó harmadiknak lenni.
2014. márc. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lány tudja ezt? Mert szerintem neki is joga van tudni, hogy te mit érzel iránta. Bár az érzéseinket nem tudjuk sokáig titkolni, egyszer úgyis ki fog derülni. Szerintem jobb lenne ha ezt megbeszélnéd vele négyszemközt és nem chat-en!
2014. márc. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!