Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mi a tapasztalata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata az idősebb csaj - fiatalabb srác felállásban?

Figyelt kérdés
Fiatalabbak tapasztalatát kérném, lehetőleg huszonévesekét. Adódtak problémáitok a korkülönbségből?
2014. márc. 23. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Akadtak. HA a kommunikáció nem egyszinten van, akkor veszett ugy.
2014. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jobban oda kell figyelni a dolgokra
2014. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
A barátnőm jár egy fiatalabb sráccal (15, barátnőm 20) és nagyon kihasználja a srác, bunkózik vele, sértegeti, sértegeti a barátnőm barátait, de annyira odáig van érte hogy észre sem veszi, hiába mondjuk neki.... teljesen függő lett attól a baromtól.
2014. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

szánalmas sztem.

ujonnan nagy divat a csjaokkörében, hogy vagy kórosan idősebbel, vagy fiatalabbal jönnek össze.

egy év az nemszámít, de mikor pla csaj 20, és egy 17 éves srácal jár az gáz...

2014. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok, a barátom 23. Semmi gond nincs közöttünk. Eleinte kicsit furcsa volt, de a felfogásunk és a világra való rálátásunk nagyon hasonló, és így könnyebb.
2014. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#3-as: 20 éves létére 15 éves sráccal? :-) Valami baj van a lánnyal.

Nekem volt már idosebb barátnőm, nem volt gond a korkülönbség.

2014. márc. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Ja, kezdem én is azt hinni... nagyon eldurvult már a helyzet, teljesen a pasitól függ -.- mintha drogozná vagy nemtom.

2014. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt fiatalabb barátom. Nagyon gyerekes volt minden tekintetben, nem voltunk egy szinten semmiben sem, pedig nem volt sokkal fiatalabb. Persze ez embertípus függő, de többet nem kezdenék fiatalabbal.
2014. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A szüleim..


Apu 19 volt, anyukám 21 amikor összejöttek..

Anyu szerint nem volt mindig egyszerű.

Érezni lehett a korkülönbséget.

Sokszor voltak kommunikációs gondjaik, vagy dolgok amibennapu felelőtlenebb lett volna..de megoldották.

Biszont ami naluk nehezítete, hgy anyu érettebb volt alapból a koránál, mert 15 éves kora őta dolgozott, apu pedig alig 1 éve dolgozott, előtte suliba járt..

Számít hogy az ember mut élt meg, mekkora felelősséget kellett előtte vallalnia. Anyukám 21 évesen mar eltartotta a nagyanyamat, mert muszáj volt..


Nem volt annyira regen csak 30 éve:)

De ezek egEtemes, nem evszámhoz kötött problémak, ezért írtam példanak.


Tehát ha pl a srác 20 éves egyetemista, a lany pedig csak22-23 de már dolgozik, az eleg nagy különbség, de h ő is abul,makkor szinte nemis okoz gondot.. Ebből azt akarom kihozni, hgy nem mindig az eletkor a mérvadó, hanem mint már említtem, a megélt dolgok is sokat szamítanak.


Amugy én 27 vagyok...a problemákat pedig a szülim mesélték el, nagyon jó, hogy meg szoktak velem ilyen tapasztalatokat is osztani...

2014. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, mert nekem is egy nálam valszeg idősebb hölgy tetszik, de... én még csak odamenni sem merek hozzá.


23/F

2014. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!