Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik lányt választanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Van 2 lány.Mindkettő nagyon szép.De totálisan egymás ellentétei.Az egyik az egy "mindigjólnézki".Mindig szépen ki van festve(de nem úgy h túl sok van rajta),a haja mindig tökéletesen áll,mindig magassarkúban jár.Szinte mindenki ismeri,és rengetegen hajtanak rá.Én megismertem őt közelebbről is és elég merész,sokszor kiszámíthatatlan (jó értelemben).

A másik egy tök egyszerű lány.Nem szokta magát festeni és egyszerűen is öltözködik.De elképesztően csinos.Viszont elég csendes,visszahúzódó lány.Nagyon kedves,aranyos.Jól érzem magam vele is meg minden,csak néha az az érzésem van hogy ha sokáig vele maradnék,hamar ráunnék.Nem igazán van benne semmi izgalmas.

Szerintetek melyik csajjal járnék jobban,ha mind2nél van esélyem?


2009. dec. 16. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

képről lehetne eldönteni. de a leírás alapján talán az elsőre szavaznék, a magassarkú a gyengém :D:D

15/f

2009. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen döntésekben más véleményére hallgatsz, vagy kíváncsi vagy, rég rossz. Neked kell választani nem másnak.

Ha számít valamit, én a visszafogottabb lányokat kedvelem.

2009. dec. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, te tudod!

Viszont a félénkebb, nem beszédes emberek csak az ismerkedés elején olyanok, ha már jobban kiismeritek egymást akkor általában előtör belőlük a vadabb énjük (tehát korántsem biztos, hogy olyan unalmas lenne)!

Alamuszi nyuszi nagyot ugrik!

22/F

2009. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%

Jó kérdés:D

Nálam is pont ez a helyzet volt,az egyik egy idegbeteg,de ő kérdezte meg,hogy járnék e vele. A másik meg az a csendes visszahuzodó,és sose lehet tudni mit akar. A végén hagytam is mindkettőt.:D

De sztem azzal jobban járnál,aki jól néz ki,és sokan hajtanak rá.Gondolj csak bele..mennyi lehetett volna az esélye,hogy bejössz neki. Hidd el a többi srác is irigykedni fog,hogy ilyen csajod van. 16/F

2009. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan csajszi vagyok és elég sokat adok a külsőmre, mégis inkább a másodikat választanám. Azért, mert az ilyen lányok egy kapcsolatban tudnak igazán kiteljesedni. Tudom, én is ilyen voltam. Volt egy ugrabugra mindenkiveljóbanvagyok pasim, és sosem értették mi tartja össze 3 éve velem. De ők nem láttak bele a kapcsolatunkba én pedig nem adtam ki magam bárkinek. Csak neki. De ha fontos neked a népszerűség és az első vonzóbb számodra akkor pedig azt. Ezt te tudod eldönteni.
2009. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

2.-at választanám komoly kapcsolatra, de vele lehet hogy több türelemre lesz szükséged, mert lehet hogy tapasztalatlan. Ahogy mondtad Ő smink nélkül is csinos ami elég jó jel :P. Elsővel csak próbálkoznék, de nem sok jóban reménykednék :) Valszeg szeret flörtölgetni, szereti ha bókolnak neki és ami ezzel jár.

Legegyszerűbb ha az aranyos, értelmes és komolyabb lányt választod. Aki fiatalon is értelmes/normális az ritkán hülyül meg felnőtt korára :) A "csinicsajok" még 50 évesen is dizsizni fognak :D

2009. dec. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
amúgy én 19 vagyok. az első lány is annyi,a második meg 17
2009. dec. 16. 17:56
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
lehet h hihetetlen de a csendesebb csajszik kiadják magukból az állatot (az ágyban)
2009. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
én a 2., de te ilyen ráunós ember vagy, akkor válaszd a ku_rvábbat, annak nem töröd össze a lelkét
2009. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Xaba89 ***** válasza:
68%
egyet ertek az elozo valaszoloval... a csendesebb csajok rendesebbek.A masikat hagyd a pi**ba sztem mar par embernek megvolt minusz 19es kontaktusba:P es megcsalna sztem
2009. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!