Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti melyik lányt választanátok? (lent)

Figyelt kérdés

Van 2 lány.Mindkettő nagyon szép.De totálisan egymás ellentétei.Az egyik az egy "mindigjólnézki".Mindig szépen ki van festve(de nem úgy h túl sok van rajta),a haja mindig tökéletesen áll,mindig magassarkúban jár.Szinte mindenki ismeri,és rengetegen hajtanak rá.Én megismertem őt közelebbről is és elég merész,sokszor kiszámíthatatlan (jó értelemben).

A másik egy tök egyszerű lány.Nem szokta magát festeni és egyszerűen is öltözködik.De elképesztően csinos.Viszont elég csendes,visszahúzódó lány.Nagyon kedves,aranyos.Jól érzem magam vele is meg minden,csak néha az az érzésem van hogy ha sokáig vele maradnék,hamar ráunnék.Nem igazán van benne semmi izgalmas.

Szerintetek melyik csajjal járnék jobban,ha mind2nél van esélyem?


2009. dec. 16. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor hangulatomtól függően döntök. Amelyikhez épp kedvem van azt választom.

Ha meg n agyon szemét vagyok, akkor először kiszórakozom magas a bulis csajjal aztán összejövök a másikkal, aki tudom, hogy szeret és nem fog megcsalni és vele én is egy kicsit jobb lehetek ( nem ilyen csélcsap :D) és akkor van egy rendes kapcsolatom amíg meg nem unom ( pár hónap) vagy a lány rá nem jön, hogy jobbat érdemel. :)


Döntsd el mit szeretnél, gondolj arra te milyen vagy melyikkel éreznéd jobban magad. Ha ez se segít akkor dobj fel egy érmét, mást nem tudok :D


(off: mielőtt lehordanátok mindennek a pasikat, kihangsúlyoznám, hogy én NŐ vagyok. köszi :D)

2009. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
szóval azt mondjátok,hogy a 2. lányban megvan ugyanaz mindt az 1.ben csak rendesebb kiadásban? :D am az első lány sem az a k*rvás típus,sőt még okos is
2009. dec. 16. 18:32
 13/14 anonim ***** válasza:
62%

Akkor válaszd az elsőt. Vele biztos nem fogsz unatkozni és izgalmas lesz minden perc.

A másodikat akkor válaszd ha egy rendes, érzelmes kapcsolatot akarsz és őszintén szeretni. De ebbe nagyobb munkát kell befektetni.


Amúgy nem azért, de 19 évesen kell neked egy 17 éves csaj? Jól gondold meg mert némelyik elég hisztis tud lenni. Én ezerszer is meggondolnám mielőtt ilyen fiatalokkal kezdenék megint.

2009. dec. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én olyasmi vagyok mint az általad leírt második csaj, vagy legalábbis a lelki része. Rólam is sokan azt gondolják, hogy mivel csendbes vagyok, ezért unalmas is vagyok és nem lehet velem igazán jól ellenni. Ehhez képest vagy egy másfél éves kapcsolatom. Az elején egy kicsit kétségbe esett a barátom, hogy ha ennyire csendes vagyok, mi lesz velünk, aztán 3 nap múlva rájött, hogy nagyon nem jól gondolta a dolgokat. Néha én viszem bele hülyeségekbe, én találok ki olyan dolgokat, amikre először nem tud mit mondani és csak pislog.


Az egy dolog, hogy az első pillanatokban feszélyezett, de legbelül ő is ugyanolyan kis csaj, mint bárki más.


Szóval szerintem csak a látszat alapján nem kéne elvetni a másodikat.

2009. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!