Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki mit ad párjának karácsonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit ad párjának karácsonyra? Kort/ és nemet is írjatok

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én még mindig nem tudom *sír* :D


21/L

2009. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én se tudom még :) De tavaly órát kapott tőlem és egy 32GB-s pendrive-ot meg egy sálat.


21/L

2009. dec. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Összerakom kis dobozba mindazt amit szeret és ami személyes :D Vettem két boxert, fehéret és feketét, fehér hátuljára csillámos textilragasztóval vagy miaz éggel rárajzoltam a kezem és melléírtam h. jóseggű, a feketére ezüsttel előre nyalóka, alá, hogy bekapod? (csakmert nekem van fagyis-megnyalod.os tangám). Emellé egy közös képet szeretnék még rajzolni (imádja a rajzaim, pedig sztem nemis jók), bár ez nem biztos, hogy meglesz... illetve amint becsomagolom, After Eight csokoládéval karácsonyfát ragasztgatok a becsomagolt doboz tetejére... én utálom, de szereti =) 15L
2009. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én egy olyan boxert vettem a barátomnak,amin a Káma szútra pozitúrái vannak rajta.:D


L/17

2009. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát én elég különleges helyzetben vok, mert a barátom szülinapja, névnapja és maga a karácsony is lezajlik két nap alatt( nem értem miért nem adtak neki olyan nevet ami ne rögtön a szülinapja után van)

a lényeg, h van egy képkeret , amibe saját magamról adok majd neki képet(közös képünk még nincs , mert nem vagyunk túl régóta együtt) , aztán egy bögre, amire saját kézzel festek és egy parfüm, aminek irtó jó illata van =remélem neki is tetszeni fog)

16/L

2009. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nyugi az én barátomnak is lesz a névnapja, akkor itt a karácsony..nemrég volt évfordulónk, és januárban meg szülinap:D kicsit zsúfolt:S

Ugylátszik idén mindenki boxerrel kedveskedik a párjának. Én is vettem neki egy rózsaszínt, amin kis malacok huncutkodnak különbőző pózokban:D:D meg találtam egy zenélős hógömböt, igaz saját készitésüt akartam, de így sokkal olcsobban kijött. Meg annyira megtettszett h beleszerelmesedtem:P Plussz még fog kapni egy meleg szenya sütőt, mert nekik nincs, és csak nálunk tud enni:P

Anyukáméktol meg egy köntöst fog kapni, azt kért:)

2009. dec. 20. 11:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát,nekem nincs barátom,szal semmit,de boxert semmiképpen nem adnék neki,nem tudom,milyen hülye "divat" ez..olyan közönséges.Én se örülnék,ha bugyit kapnék...na de hát kinek mi.

15/L

2009. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én vettem neki egy könyvet, 3bugyit :) és még néhány asztaldíszt..

21/F

2009. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyelőre fogalmam sincs, de valami finom édesség biztosan nem marad ki, és szerintem majd rajzolni fogok neki, már egész kis gyűjteménye van tőlem a falán, de mindig kéri, hogy rajzoljak még. esetleg ha látok még valami jót, akkor azt is megkapja.
2009. dec. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Huh hát tuti kap valami finom csokit, tudom mi a kedvence, meg írok neki egy szép verset, meg lesz még valami csak még nem tudom mi. gondoltam valami plüss cuccra csak azt azért nem akarom mert mindenki azt vesz :) ruhát tuti nem fogok mert mondta hogy azt ne. ékszer parfüm se jön szóba mert le vagyok égve, szóval valami olcsót és frappánsat akarok csak még nem jutott eszembe semmi....majd 24-én délután :D
2009. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!