Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap haveromhoz jött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap haveromhoz jött egy csaj, bejött meg minden. De csak az a baj hogy csak olyankor tudok fűzni egy lányt ha egy haverral vagyok. Ez miért van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hajnalba hazakísértem de itt már nem voltam egy szívtipró. Miért van az hogy társaságban bármit bevállalok kettesben pedig majd kiszakad a szívem?
2009. dec. 16. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Gobdolom azért mert magabisztosnak érzed magad, ha meletted vannak a hawerok :)

egy kis magabiztosság (Y)

2009. dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert haverokkal magabiztosabbnak érzed magad, mint szinte minden pasi. :D De tanulj meg haverok nélkül is csajozni. ;)
2009. dec. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!