Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bunkóság, hogy a haver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bunkóság, hogy a haver csaja olvassa facen amiket írok?

Figyelt kérdés

Most épp lelkitraumába vagyok és ráírtam, hogy javasoljon nekem egy pszichológust. És közben leírtam neki, nagyjából a problémáim és azt is neki, hogy könnybe van a szemem. És közben kiderül a barátnője ott mellette és olvassa a dolgaim. És beszóltam neki, hogy nem kéne ezt azért. Ilyet ír a haver, hogy "most mit csináljak, ha itt van, még sem mondhatom neki, hogy ne olvasson amikor azért van a szeme" "nekem se esne jól, ha ő is rám szólna"


De könyörgöm ez olyan nagy kérés volna, hogy szívem ezt ne olvasd el, mert a haverom nincs jó passzban és épp arról ír.


De legalább szólt volna, hogy bakker, itt a csajom és olvassa!


Most is kilépett szó nélkül fb-ról, mert beugattam neki ez miatt! Ja meg írtam neki, hogy hétvégén lejöhetne egyedül a játszóra kicsit, amúgy is rég beszéltünk, és nem válaszolt rá, inkább mást kérdezett!


26F


2014. márc. 23. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem te féltékeny vagy a barátodra. langyosodik a hangulat..
2014. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
''Játszóra'' 26F ? XdDDDDXydD
2014. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
hát ha még szóvá is tetted...de. az.
2014. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Miért lennék féltékeny? Mert nem a barátnőjére tartozik? Amúgy elmondom nektek, sokszor összebalhézott a csajával, de nagyon csúnyán, és felhívott telon, hogy menjek már fel... mert nem érezte jól magát. Szerintem taplóság az, hogy a barátnője olvassa a dolgaim.
2014. márc. 23. 21:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Mi bajod te birka? Nem lehet lemenni 26-27 évesen este a ház elé ahol van egy kis játszótér padokkal? Haver 27 éves amúgy.
2014. márc. 23. 21:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Jóó sorry ヅ

Szerintem nem gáz, de nekem se esne jól ha olyat látna valaki más amit annak címeztem akinek mindent elmondok :)

2014. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutna elolvasni a barátom üzeneteit (természetesen rohadtul megnézném, főleg amiket a lány haverjainak ír, de az illem meg a tisztelet azért többet ér). Amúgy ez durva, hogy ennyire hagyja magát kisajátítani a csajának és lesz**ja a barátját miatta... ebből lesznek mindig a balhék...
2014. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Biztos nem homokozni megyek le oda...


Haver nekem pl panaszkodna, hogy így meg úgy nincs kedve élni meg bla bla akkor csak szólok a csajomnak, hogy "szívem ezt ne olvasd el légyszives" jó de itt nem csaj a hibás, mert én is kíváncsi lennék, hanem itt a haver szemét, hogy nem küldi odébb finoman. Annak idején a telomat a párom fel se vette, volt mikor tusoltam és hívtak és utánam hozta a fürdőbe, de mondtam neki vegye fel mert vízes vagyok és nagy nehezen felvette és mondta neki, hogy nem sokára visszahívom!

2014. márc. 23. 21:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő most meg van sértve mert beszóltam neki.... de befogom másolni neki ezt a kérdést. Nem baj az... nem érdekel, majd holnap elmegyek dokihoz, mert úgy érzem besokalltam, majd egyedül helyre jövök, nem kellenek ilyen barátok. Bezzeg én ugrottam neki amikor az egész városon keresztül égetett a csaja minket stb... és erre nem képes, hogy rászóljon ne nézzen oda. Amúgy a telefont értelemszerűen ő veszi fel! Pedig kiírja a nevem a teloján, ezt se értem ő vesz fel! "Igen! Szia! Tudod adni az XY? Igen adom! XP keres az XY." Nem értem minek kell neki felvenni a telot amikor írja a nevem. Tudhatja, hogy nem ő vele akarok beszélni. Csak a fontoskodás, féltékenység stb. haver meg egy igazi papucs aki tesz a haverjára.
2014. márc. 23. 21:30
 10/11 A kérdező kommentje:
Amikor volt párom nekem is... mi nem olvasgattuk egymás leveleit. Tudtuk egymás jelszavát: iwiw, msn, facebook, e-mailek stb. Meg a böngészőben meg volt jegyeztetve. De volt olyanra 1x példa, hogy beszélgettem valakivel és mesélt nekem valamit, de nem a páromra (ex) tartozik. Na és oda jött hozzám és beleült az ölembe és átkarolt és kérdezte mit csinálok, kivel beszélgetek. És mondtam neki beszélek XY-al, de épp nincs rendbe nála a dolgok, Persze a párom kérdezte, hogy mi baja?! Mondtam a páromnak, hogy nem erről nem beszélhetek mert bennem bízik... és fogta magát arrébb ment és nem csinált feszkot ebből, mert megértette. Volt ez fordítva is... amikor találkozott pl barátnőjével az meg panaszolta neki a dolgokat, nem mondta el nekem a párom a szennyest, persze akartam tudni mert a kíváncsiság. De azért tiszteletbe kell tartani a másikat.
2014. márc. 23. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!