Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom részegen mindig bunkón viselkedik :/ Józanul viszont kenyérre lehet kenni. Hallottam, hogy részegen mutatkozik meg az igazi énünk. Akkor most lehet, hogy tényleg csak játssza az agyát, valójában meg egy ökör?

Figyelt kérdés

2014. febr. 16. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Az élet kegyetlen
2014. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TrollKirály xd válasza:
Szerintem inkább jak vagy bölény lehet. xd
2014. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi én csak részben! Mivel az alkohol "tudatmódosító szer" ezért ne gondolt, hogy teljesen olyan lenne valójában józanul is, de azért meglehet, hogy túlságosan elnyomja a valódi énjét. Az ilyen embernek nem szabad innia csak keveset!
2014. febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Magoran ***** válasza:
100%

"Hallottam, hogy részegen mutatkozik

meg az igazi én..."

Mi van?!

Ezt mégegyszer

"Hallottam, hogy részegen mutatkozik

meg az igazi énünk."

Mégse olvastam félre. Tényleg ezt írja


Figyel, ha ezt tényleg így lenne, az egyikl legjobb haverom lenne Freddie Mercury reinkarnációja...

Ez inkább úgy helyes, hogy "részegen nem vagyunk önmagunk".

ilyenkor az agy megszűnik előre gondolkodni, nem számol a következményekkel. azaz jóformán csak a kreativitásunk szab határt tetteinknek.


Rövidebben:

az emberek azért nem bunkók alapból(egy részük), mert empátiájuk és előrelátásuk gátolja őket ebben. az alkohol pedig ezt a két tulajdonságot pont kilövi...

2014. febr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Moszuke ***** válasza:

a részeg ember mindig őszinte és/ezért nem önmaga

ennyi

2014. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor én életemben nem voltam önmagam...
2014. febr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol valóban tudatmódosítószer, viszont nem hoz ki olyat az emberből, ami nincs benne.
2014. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!