Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan ezért dobott ki a pasim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ezért dobott ki a pasim?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt szakított velem a barátom, mert állítása szerint hazudtam neki arról, hogy szeretek sportolni, meg hogy egy lusta dög vagyok, aki nagyon elhiszi magát. A helyzet úgy áll, hogy tényleg ezt mondtam, mert tudtam, hogy ez ilyen jópont a fiúknél, de persze sose sportoltam, minek, tökre csini vagyok anélkül is. Mindig kért, hogy akkor menjünk a terembe vagy biciklizni vagy amit akarok, és nem értem miért volt ez fontos neki, hiszen van szép mellem is, az arcom is helyes, a hasam lapos azért, de ő azt mondta, hogy az izmos lányokat jobban bírja, meg azt is, hogy alapvetően olyannal szeret együtt lenni, akivel egyezik az életfelfogásuk. Miről beszél ez??? Egy nő minek sportoljon az ilyen alakalmankénti aerobikon kívül, amikor összejövünk a csajokkal? Mondtam neki, hogy hülyebarom vagy, akárki izmos pasit találok helyetted, erre ő: ilyen nőre pazaroltam 3 hónapot, vak voltam meg nagy hülye. Annyiraaa nem értem, hogy ez mi, én nőnek születtem, szépnek, és én válogathatok, becsüljön meg az, akivel együtt vagyok, ne csesztessen ilyen szarságokkal.

Mi a véleményetek, a bunkó azóta tiltott mindenhol?



2014. jan. 23. 21:21
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten buták és felszínesek vagytok, már bocs.
2014. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy kamu,ordít róla.
2014. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
90%
Aki hazudik, az így jár mint te.
2014. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Mindkettőtökkel komoly életfelfogási gondok vannak... én megváltoztatni nem tudlak.. nem is akarlak. Ha a véleményemet kérdezed ez úgy baromság ahogy van.. a palidnak a felfogása is meg a tiéd is...sok szerencsét az életben!
2014. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
89%
Majd rájössz ,hogy kellett volna az a kis sportolás amikor tiszta narancsbőr leszel meg kicsit megkopik a "szépséged".
2014. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te is ugyanolyan bunkó lehetsz így a leírottak alapján...

Csak kiakart veled kapcsolódni, közös hobbit akart, mert úgy gondolta, hogy szereted a sportot és a kedvedben akart járni szóval nem tudom ki a bunkó meg volt az oka a szakításra.

2014. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:

Ki a felszínes, most miről beszélsz, buta meg nem vagyok, mert főiskolán tanulok.


A te életed a kamu, nekem most bajom van.

2014. jan. 23. 21:25
 8/63 anonim ***** válasza:
100%

Te nem nőnek születtél, szimplán üresfejű libának, már bocsi. Teremtés szégyene, átbasztad (ezen kívül még ki tudja miben) gondolom hoztad ezt a stílust az élet minden területén, szimplán besokallt a fennhéjazó nagyképű stílusodtól.

Nyugi meg tanulod a mélytorkot és majd egy hurkásnyakú szteroidmajom mellett jól fogsz mutatni a frankhiteles merciben...

2014. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Igaza volt a barátodnak.
2014. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
úúúúú főiskolán tanulsz! Oda ne sz@rjak... Te ostoba liba, ha majd van egy orvosi vagy gépészmérnöki diplomád, akkor mondhatod, h nem vagy üresfejű. Amíg csak tanulsz valami büfészakon, és ilyeneket írsz, addig csak egy szutyok vagy :D
2014. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!