Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a túrót csináljak most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a túrót csináljak most? Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A tesóm rástartolt a pasimra, őt látszólag ez nem érdekli. Viszont én úgy látom, hogy neki nem a tesóm kell és nem is én. 8 hónapja vagyunk együtt. Nem tudom mit gondoljak.De ha nem akar tőlem semmit, akkor mért nem mondja ki? Beszélni nem lehet vele erről, mert megsértődik!

Mondjuk, ha véletlenül megbántom a pasimat, akkor ő megsértődik és 1 hétig felém se néz. Ez nekem iszonyú rosszul esik!


2009. dec. 16. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

mi az h megsértődik és feléd se néz? az a gyerek 1 gyökér...

minden kapcsolatban meg kell beszélni az ilyen dolgokat...

2009. dec. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben jártam nemrég én is... Az én pasim is ilyen sértődős volt, szinte semmit nem lehetett vele megbeszélni. Finoman is próbáltam de ha csak 1 megjegyzést tettem a viselkedésére már ment a durci. Szörnyű az ilyen és idegesítő, ott kell hagyni a p*csába még ha nehéz is. Lehet hogy már nem szeret és a jó öreg "leépítős" módszert választotta...
2009. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jó pofára kell ejteni,hagyd a fenébe, meg se érdemel!!! Az ilyen neveletlen takony gyerekkel nem lehet mit kezdeni,de azon ne lepődj meg ,ha a képedbe vágja , hogy : "mi az hogy te dobsz engem?? még hogy te? Inkább pontosan hogy én lépek ki a kapcsolatból" csak nehogy megsértsék a drága kis lelkét...


Neked pedig sok boldogságot az új kapcsolatodhoz!!!:)

2009. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!