Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinál bolhából elefánto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál bolhából elefántot a barátnőm? Hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Szeretem, ritka rendes lány. Az egyetlen hibája, hogy néha hülyeségekből egyből arra következtet, hogy már nem szeretem úgy mint az elején, elmúlt a rajongás meg ilyenek. Pl. ma is találkozunk, nem öleltem meg hosszan, nem volt hosszú csók, nem szorongattam a kezét, és végig szomorú volt. Tudja ő is hogy sokmindent túlspiláz, ezért nem is szól ha valami bántja, mindig én szedem ki belőle.

A hab a tortára hogy én meg hamar felkapom a vizet,és kiakadok rajta. Neki álltam hogy nincs velem megelégedve, nem vagyok neki jó, erre azt mondta hogy gondoljak bele miért volt ez, mert ha nem érdekelné a kapcsolatunk, észre se venne ilyen apróságokat...

Meg azt mondja nem nézek rá már olyan rajongással mint régen...és rágódik rajta magában, ennél még az is jobb lenne ha hisztizne.

Lehet azért is nehéz mert neki is és nekem is első a kapcsolat.

Mit gondoltok? Miért ilyen? Nem bízik bennem?

19/L, 22/F


2011. febr. 15. 23:20
 1/6 Futurare ***** válasza:
Nem találja a helyét a kapcsolatban. Vedd le a nadrágját, és adj rá szoknyát.
2011. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit lehet, elszomorítalak, de ő ilyen típus! A barátnőm 12 éve él ugyanazzal a pasival, és a barátnőm pont ilyen, mint a te barátnőd. Hááát, nem mondom, hogy a pasija nem borul be tőle néha...
2011. febr. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Moszuke ***** válasza:

a mi kapcsolatunk is hasonló mint a tieteké a párommal csak pár fokkal enyhébb változatban:) 23f/18l


és néha ő néha meg én vagyok a hisztis aki nem kap elég szeretet.

a különbség, hogy mi elmondjuk mi bánt minket.

főleg a párom.. én előtte szoktam rágódni magamban 1-2napot, hogy minél finomabban fogalmazzak nehogy megbántsam vagy félreértse:P

de a páromnak ami a szívén az a száján.. hohó mennyi félreértés meg mosolyszünet volt már ebből:DDD

de örülök, hogy ilyen:) és nem kell belőle kicibálnom mi böki a csőrét.. bár néha vérig sért és megbánt... de legalább jó a kommunikáció.

2011. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő is elmondta egy darabig,csak egy párszor már leordítottam a fejét szegénynek, vagyis kiakadtam és azóta inkább nem szól.
2011. febr. 15. 23:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán kicsit önbizalom hiányos és túlérzékeny a lány. Ha amúgy ritka rendes, szeret és te is szereted, próbáld meg elfogadni ezt a hibáját, hiszen biztos te sem vagy tökéletes, biztos tűr ő is neked pár dolgot.

Nehéz manapság egy rendes, aranyos lányt/pasit találni, akit még meg is szeret is az ember és ő viszont szereti.

2011. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiánya van és leordítottad a fejét? És csodálkozol hogy nem oldódik meg a probléma? Sose fogom megérteni a férfiakat... Tudod mi a megoldás? Kicsit magadba mélyedsz és mostantól ha így viselkedik és kiszeded belőle a gondját bóknak veszed, azért ilyen, mert nagyon nagyon szeret. Ránézel, rámosolyogsz, elmondod hogy mennyire butaság, amit csinál, de neked ő így jó. Hidd el, pár hónap ilyen megerősítés után sokkal jobban fogja magát érezni. Csak némi türelem és szeretet kell ehhez. Ha ezek nincsenek meg benned, akkor mindkettőtöknek jobb, ha hagyod.
2011. febr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!