Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudják a nők hogy mit okoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudják a nők hogy mit okoznak a rondának titulált pasiknak?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy például van egy rendes, megbízható, stb. srác akit eltesznek mindig csak barátnak, utána meg a srác végighallgatja, nézi hogy a csajt hogyan alázza meg, veri meg, csalja meg, használja ki az aktuális barátja. Ilyenkor végighallgatja a "bárcsak olyan pasit találnék mint te" és hasonló szövegeket. Persze megmarad mindenkinél örökre barátnak.


Én már úgy vagyok hogy nem is barátkozom már nőkkel. Ha látom hogy nincs semmi esélyem, inkább levegőnek nézem őket. Már kaptam meg azt is "ha 35 éves koromra nem találok egy normális pasit, akkor majd megkereslek és lehet valami mert biztos jó apa lennél". Hogy lehet ilyet mondani? És még csak nem is egyszerű és unintalligens a nő.


Már inkább elkerülök minden nőt, rájuk se nézek mert barátkozni és a pasizást végignézni nincs sok kedvem. Amúgy én a mások szerint hozzám illő nőkkel próbálkoztam a múltban, de úgy se volt sikerem.


Miért nem tudják a nők békén hagyni az olyanokat mint én? Miért kell nekik a mi barátságunk mindenáron? Miért kell utána az orrunk alá dörgölni a pasikat meg hogy mi hogyan volt? Jó érzés hogy van valaki aki előtt lehet húzni a mézes madzagot, ha meg baj van lehet hozzá rohanni? Utána meg levegőnek nézni mások társaságában és kinevetni ha bepróbálkozik?



2014. márc. 24. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Én teljesen ugyanígy vagyok de csak azért mert ronda vagyok és csak lelkiszemetesládának vagyok jó.. 17/F
2014. márc. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nyugi, egy idő után változol majd. A megunod őket, masképp állsz majd hozzájuk. Nem leszel ennyire kedves.

Tapasztalatból írom ezt.

2014. márc. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%
Megint egy nyifinyafi.
2014. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó neked tényleg Miguel a neved?:) Tökre imádom ezt a nevet csak azért kérdem:)

Amúgy meg ne rinyálj kedves kérdező. Ha nem tudják, hogy te odavagy értük mert BARÁTKOZOL ismétlem barátkozol és nem udvarolsz akkor persze, hogy ez van.

2014. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, a valódi nevem természetesen nem Miquel. Csak az itteni dicső szereplésemhez választottam ezt a nevet. :-)
2014. márc. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tudják nagyon jól, Kérdező, azért csinálják.


#2 ne mondd, én meg az anyagiasságot nem bírom.

#10 meg kapta helyből a mínuszt.

2015. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik gond az önbizalmad, a másik az, hogy rossz helyen keresgélsz.


Pasiban is van ilyen, hogy neki rendes lány nem kell, csak felszínes pláza cica aki kihasználja meg dobja egy jobban kinézőért vagy pénzesebb paliért, aztán szídja a nőket hogy szemetek.


A pasik is tesznek be lányokat ''friend zone''-ba, az is megalázó tud lenni.


De ami is ennél is rosszabb, főleg pasik csinálják, ők barát zónának hívják, de inkább ''f*×ck zone''.


Úgy is nevezhetnénk, ''barátság extrákkal'', az ő szemszögükből korrektnek tűnik, de a nő szempontjából nem, azt mondja barátság és szex, néha ha a pasinak olyanja van, mert szex kell neki, hívja a csajt de amúgy sz*&rik rá.


Az a nő akinek van önbecsülése, nem hagyja.


Azok a csajok akikről beszélsz, és akiknek nem rendes pasi kell nekik hanem szemét, ez náluk nem tudatos.


Valszeg diszfunkcionális családból jöttek, szülők nem törődtek velük, apuka ivott vagy csak goromba volt vagy mindkettő.


Lány rossz mintát lát, és olyan partnerhez fog vonzódni akaratlanul, amilyen az apja (észre se veszi), vonzás törvényének is nevezik, mert ez neki ismerős lesz.


Ha össze akad egy rendessel, akkor bűntudata lesz, hogy ő ezt nem érdemli, neki a srác túl jó, jobb lesz neki nélküle, stb.


Láttam már ilyet nőben és pasiban, talált végre egy rendes partnert de rosszul kezdte érezni magát hogy túl jó hozzá, nem érdemli meg, elmarta magától. Ez ilyen önutálat.


Láttam olyat, rendes srác egy bunkó, arrogáns nővel aki mások előtt és telefonban csúnyán beszélt vele, a pasi tűrte.


Az ilyeneknél az szokott kiderülni, az ő családjukban apuka passzív volt, anyuka főnökösködő, abuzív.


Én azt tanácsolom, építs önbizalmat (lehet terápiával, pszichológus, önfejlesztő könyvek), másrészt aki barátnak akar de te többet érzel, ezt tudja de kihasználja, jó vagy lelki szemetes ládának, azzal ne tartsd kapcsolatot, ignoráld.


Az egészséges önértékeléshez hozzá tartozik, hogy ezt ne hagyjuk valaki hülyére vegyen, kihasználjon minket, határokat kell húzni.


Azzal foglalkozz, akinek tetszel, akit érdekelsz és nemcsak barátként tekint rád.


Annak fel is út le is út.


Az szerencsés (legyen férfi vagy nő), aki ráébred arra, hogy rossz szülői mintát követ, elmegy szakemberhez, és ki akar ebből törni.


Nagyon sok lelki sérült ember van, akire ráférne.


Nem megfelelő emberrel jön így össze, és nem is képes egészséges, normális kapcsolatokat kialakítani.

ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!