Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyek műnő hogy felhívjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek műnő hogy felhívjam magamra a férfiak figyelmét?

Figyelt kérdés
A pasik külsőre azt mondják rám hogy aranyos vagyok meg szép vagyok, de úgy igazából nem keltem fel a figyelmüket. 21 éves létemre úgy nézek ki külsőre mint egy 15 éves. Barna hajú, fehér bőrű vagyok. Vagy hogy egy pasinak felhívjam a figyelmét szolizott bőrűnek és szőke hajúnak kellene lennem?
2014. márc. 24. 12:08
1 2
 1/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
sztem ha csinos vagy és bájos, akkor kár elbacni magad "műségekkel"
2014. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kéne, max az öltözködéseden, viselkedéseden változtass.
2014. márc. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, és mint írtam aranyosnak tartanak úgy általában. Divatosan öltözködöm. Bár iga hogy félénk és csendes vagyok.
2014. márc. 24. 12:18
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 24 vagyok és olyan 18-nak nézek ki, soha nem zavart bár én nem a női tábort erősítem.

Szerintem is kár lenne bármin is változtatnod, idővel úgy is idősebbnek nézel majd ki.

2014. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Semmiféle képpen ne tedd magad műnővé!Az olyan pasiknak kellhet,aki csak villogni akar vele az utcán,vagy bárhol,de szeretetet nem tud nyújtani és kihasznál.Ha normális pasit szeretnél,nem kell műnek lenned!Változtass kicsit az öltözködéseden és egy kis smink is sokat nyomhat a lantba.
2014. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
engem is mindig fiatalabbnak néznek. Seráfütty. Pár év múlva hálás leszel még ezért :))
2014. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De amúgy megjegyzéseket is tettek már rám olyan nők akik szolizott barna bőrűek, és azt mondták hogy nagyon fehér vagyok és járhatnék szoláriumba.
2014. márc. 24. 12:38
 8/17 anonim ***** válasza:
A "tanorexia" fogalmát ismered? Hidd el, a fehér bőr nem számít...
2014. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Tudom mi a tanorexia, de ez mos hogy jön ide?
2014. márc. 24. 12:41
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ne keverd az anorexiával. A tanorexiások a barna bőr megszállottjai, ugyanolyan mentális betegség, mint az anorexia... a fehér bőr is lehet szép :)
2014. márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!