Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szex után csináltok ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szex után csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Amint elélveztek, se csók, se egyéb gyengéd érintés, hanem felkeltek az ágyból, kimentek inni, enni, vagy bekapcsolni zenét, esetleg csak oldalra dőltök az ágyban és pihentek, mintha a nő ott se lenne... kapcsolatban...
2014. márc. 24. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnék ilyet tenni.
2014. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem az én stílusom. :) 24/F
2014. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok a női fél, de nem szokott ilyet. Akció után mindketten "kidőlünk" aztán összebújva pihenünk legalább 10 percet.
2014. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szoktam
2014. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Én a TV-t kapcsolom be egyből, tuti megy valami meccs, és a nőt küldöm ki enni- és innivalóért. :D
2014. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de ez a tipikus érzéketlen tapló viselkedés.
2014. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PearlDiver ***** válasza:

Mi szinte rögtön összebújunk, aztán ha nagyon melegünk van, akkor pihenünk kicsit egymás mellett. De általában beszélgetünk utána, meg egy kis levezető simogatás, abajgatás mindig jólesik :)

A te párod ezek szerint iylen érzéketlen? Szeretnéd, ha megváltozna?

2014. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ilyeneket szokott csinálni, bár nem hinném hogy változni fog...
2014. márc. 24. 14:15
 9/9 anonim ***** válasza:
én már rég elküldtem volna a pi*-/*&-+(ba, engem ne használjon ki senki
2014. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!