Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van aki 100% ig megbízik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki 100% ig megbízik a párjában, sosincs rossz gondolat, h mit csinálhat épp, ha nem együtt vagytok? Nem féltek a csalódástól?

Figyelt kérdés
2014. márc. 24. 17:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
félek,h visszaél vele a párom, csak mert csalódtam már-
2014. márc. 24. 17:24
 2/15 anonim ***** válasza:
Igazából baj, ha nincs meg az a 100%-os bizalom.
2014. márc. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem már sokszor átvertek.

Ettől függetlenül mindenkinek megadom a bizalmat.

Nem lehet valakit az ex hibája miatt felőrölni

2014. márc. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
El sem tudtam képzelni mert annyira úgy mutatta hogy szeret és 5 év utána egyik napról a másikra szakított és egy hét múlva kb a másik palival volt kapcsolatban de sosem mutatta tényleg hogy valami baj lenne vagy valami hanem csak hogy mennyire szeret és paff azóta nem tudok megbízni senkiben és még kb most sem hiszem el 2 év után hogy-hogy tudott ilyet csinálni.
2014. márc. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
elég szörnyű :/
2014. márc. 24. 17:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem félek, vagyis bízom benne hogy nem fog bántani mert olyat adtam a kezébe amivel nagyon tönkre tud tenni egy szakítás esetén.
2014. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindkét fél féltékeny a mi kapcsolatunkba, de próbáljuk leküzdeni, még fél évesek vagyunk csupán de már sokkal jobban megbízunk a másikba, mint az elején. De persze egy kis féltékenység mindig megfogmaradni, a gond ott kezdődik ha már teljesen eltűnik szerintem.
2014. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én még ilyen értelemben nem csalódtam senkiben szóval azt hiszem, valahol ennek is köszönhető, de igen, én 100%-ig megbízom a páromban. De ő amúgy is olyan szinten kinyilvánítja felém a szerelmét, hogy elképzelni se tudom, hogy megcsaljon.

20/L

2014. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond, ha teljesen megszűnik? Boldog kapcsolatban élek több, mint 2 évben és soha nem voltam még féltékeny. Bízom a barátnőmben és igen, félek, hogy elveszítem, de nem vagyok féltékeny.
2014. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én tudom, hogy soha nem csalna meg, nem félek. 100%-os a bizalom.
2014. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!