Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátnőmet zavarja, hogy majdnem 30 cm magasság különbség van köztünk?

Figyelt kérdés

Látom rajta,hogy zavarja egy kicsit,mert ráadásul egy suliba járunk,és randikra mindig magassarkúban jön,és mondta is mért vagyok ennyire magas.Meg,hogy egy kicsit zavarja.

Ő csak 162 cm,én meg 188 cm.

Remélem azért többet nem növök,mert még csak 16 vagyok.


2014. márc. 13. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Kis Goliath :) hirtelen azt hittem hogy a lány a magasabb, de szerintem így nincs ezzel semmi baj. Én 165 cm vagyok, a barátom 185, de én szeretem így, olyan jó felnézni rá, pipiskedve megcsókolni :)


Csinálni sajnos nem tudsz ezzel csinálni semmit, ez genetika. Vagy elfogad így, vagy nem...

2014. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örkénytől a Tótékat olvastad? :D
2014. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én barátom is 188cm, de nem zavar. Nekem bejön, ha egy fiú magasabb :) Amúgy 158cm vagyok szóval ő pont 30cm-vel magasabb.


Tudod a szerelem nem ettől függ :)

2014. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet már nem nősz, de kitudja.

Annyira nem zavarhatja, hisz együtt vagytok. Amúgy is a szerelem nem kor és magasság függvénye.


Nálunk is Párom jóval magasabb, tetszik mikor fölém hajol, megcsókol, van hogy néha magasabbra állok, egy szintben legyünk pl. lépcső, de néha megkönnyítem és magassarkú cipőt veszek. Eleinte fura volt, még nem volt ilyen magas Párom, pedig mindig is szerettem volna, én 165cm, Ő 188cm.

2014. márc. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? Hát vágj le a lábadból 20 centit... vagy fentről is kezdheted!!

Hogy lehet ilyen hülyét kérdezni? Nyilvalóan semmit nem tudsz csinálni max annyi h nem várod meg míg ő szakit hanem kidobod és keresel egy lányt akit ez nem zavar sőt örül neki mert látod ilyen is van, de minimum olyat aki elfogad olyannak amilyen vagy.

Ha forditva lennének az arányok akkor meg persze az lenne a problémája. Egyeseknek soha semmi nem jó de 20 centin (magassarkúval marad mondjuk 10) ennyin problémázni már elég szőrszálhasogató el tudom képzelni, hogy nem csak ez a baja veled de az biztos, hogy nem szeret annyira amennyire kellene mert akkor nem ezen agyalna.

2014. márc. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk 161 cm vagyok, és a barátom 195. semmi baj sincs vele :D 17 évesek vagyunk
2014. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!