Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti szoktatok néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti szoktatok néha gondolni az exetekre vagy érdeklődni felőle néha, ha normális viszonyban váltatok el? Érdekel titeket, hogy hogy alakul az élete azóta?

Figyelt kérdés
Húszon felüliek tapasztalataira vagyok kiváncsi. :)
2014. márc. 24. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze ! Nem rég volt születés napja márc. 18 :) egyből eszembe jutot ! mi lehet vele miylen napja lehetet :)

4 év után is ...

F/27

2014. márc. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már nem szeretitek, akkor miért?
2014. márc. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert jó emlék, gondolom. :) Elvégre akkor szeretted, valamiért vele voltál.
2014. márc. 24. 18:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát en 19 vagyok :(

De szoktam..sajnos.

2014. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor sem. meg van a saját élete. nekem is az enyém, nem érdekel mi van velük. meg volt az oka annak, hogy szét mentünk, még ha normálisan is....
2014. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsö vok !



Ajtaján másik zár.

Ehhez úgyse jó a kulcsom -

Minek őrzőm már?

Ha élne még a régi szám,

Meg se ismerné a hangom,

Hogyha felhívnám.

" A szállodán

Ugyanaz a por, mint régen.

Tudod, ezt meséltem

Néhány éve már.

Furcsa kép –

Szinte látom. Ha megjelennék

Ő csak nézne rám,

Én meg nem tudom, mit mondanék."



"Annyi minden történt,

Annyi minden változott,

És veszteség mind,

Amit könnyen hagytam ott.

Annyi minden történt,

Annyi minden változott,

De ha lehetne, még

Visszahoznék pár napot."


"Értené, vagy elhinné,

Hogy egy csavargó az nem lehet

Soha senkié.

De bántaná, hogy nem jött rá,

Milyen nyugtalanság indít

Mindig máshová.

S ha mondanám

Mindazt, ami nekem itt fontos,

Nézne rám, hogy biztos

Egy másik bolygón lakom.

Jó ez így,

De ha volna egy kis időm még,

Talán felhívnám,

Csak hogy tudjam, mit éreznék"

2014. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anti paladin ***** válasza:

Néha eszembe jut de nem foglalkozom érdemben a dologgal.

Neki(k) :) is nekem is megvan a magam kis élete amivel törődhetünk. Persze ha nagyritkán összefutunk valahol, elcsevegünk de ennyi.


Túl rövid az élet ahhoz, hogy hátra nézzek, ritka pillanatokat, időket leszámítva. Azokat is csak azért hagyom, nehogy teljesen kifakuljanak az emlékek, elvégre hozzám tartoznak.

2014. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha vége van, akkor vége van, akárhogyan is váltak szét útjaink. Mellesleg mindhárom csajom a szakítás után azt terjesztette rólam az ismerőseinek, hogy sóvárgok utánuk, zaklatom, hívogatom őket stb. Holott egy szó sem volt igaz semmiből se. Mindig kifogom az ilyen önmosdató féreg libákat. Totál le akart járatni mindegyik mindenki előtt, de csak azért, mert a szakítás után nem érdekelt már egyik sem. Eléggé primitív elégtétel volt tőlük.
2014. márc. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Számomra ami döntő, hogy milyen gyakran jut eszembe a volt társam és hogy milyen érzés követi. Ezeket könnyű megválaszolni. Egészségesnek gondolom ha eszembe jut és egy jó kívánsággal, egy jó gondolattal megtoldom. Egy szeretet kapcsolat mindig értékes, az nem mindegy hogy az intimitásnak milyen fokát kívánjuk a másik féltől.
2014. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!