Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél, hogy megy a párkapcsolatkeresés? Úgy értem ha egy meleg fiunak, vagy lánynak megtetszik egy másik.

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagok és sajnos, nem sajnos a fiúkhoz vonzódom. Nem vagyon a fiuk terén gyakorlott. Lányokkal általában könnyen össze szoktam jönni, de nem érzem velük jól magam egy kapcsolatban. A fiukkal viszont még nem volt dolgom. Nagyon megtetszett valaki és szeretném vele tudatni, hogy nagyon tetszik. De ez a melegeknél hogy szokott történni? Egyébként nem tom, hogy ő is meleg-e? Néha találkozik a pilantásunk, meg egymás után nézünk de nem történik semmi komolyabb. Egyébként keddenként néha kettesben utazunk, de olyan zavarban vagyok mellette hogy alig tudok valamiről beszélni, akkor is valami hülyegéget mondok, amin ő jókat nevet.Tehát hogy tudnám vele tudatni, hogy nagyon is tetszik és ha lehet ne riadjon el tőlem, mert akkor inkább jobb hogy csak egymás mellet utazunk.
2009. dec. 16. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik alkalommal, amikor együtt utaztok, hívd el vhová, egy kávéra vagy hétvégén bulizni vagy ilyesmi.

És ha ott vagytok próbálj meg közeledni ;) És a reakcióiből világos lesz, hogy kölcsönös-e a szimpátia vagy sem.

Hajrá!!! Drukkolok!

Majd írj, ha történik vmi ;)

2009. dec. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
úgy hogy meg kell ütni mindet
2009. dec. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első válasz teljesen jó, klassz. ;)


Ajánlj fel valami helyzetet, ahol kettesben vagy többesben ugyan, de mindenképp meg tudod ismerni, más helyzetben, közelebbről, barátkozva!

Én leszbikusként a "delikvenst" meg szoktam hívni egy üdítőre, kávéra, kapucsínóra, hogy van-e kedve beszélgetni egyet, pl. azzal az indokkal, hogy "unatkozom"/"értelmes fejed van". Aztán figyelem, mennyire lazul el és milyen a tekintete, mozdulatai, apró rezdülései [pl. babrál az ujjaival, vállvonogat, vagy még apróbb jelek, stb.].

Hogy meleg-e az illető, az nagyon puhatolózós, óvatos kérdésekkel tesztelhető, többségében. Például megkérdezed, látta-e X filmet, amiben Y színésznő játszik és mit gondol róla... Vagy valami hasonló. Nálam általában néhány ilyen kérdés után a biztosan, nyíltan heterók megmutatják magukat, de embere válogatja, hogyan reagál.


Szerintem ugyanígy megy heteróknál is az ismerkedés, nincs semmi nagy különbség meleg és heteró dolgok közt [azon kívül, hogy ki a "célpont"].


18/L

2009. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó leányzónak: Utcán hogy szoktál ismerkedni?(Köszi előre is :) )
2009. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

23:28-as vagyok:

"Merre mész?//Meg tudnád mondani, hol van ez/az a hely?" stb. Alkalomfüggő. Olyan is volt, [esetlen, de egész sokat beszélgettünk közben és utána] hogy megkérdeztem, honnan van a sálja, kabátja, mert nagyon csinos és tetszik. :D


Bár utcán nem szokásom ugrálni, kivéve, ritkán ilyen karácsonyi forgatagban, bódéknál vagy szabadtéri színpados eseménynél...

2009. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*38-as [meg álmos xD]
2009. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

23:38-as véletlenül nincs MSN címed?:)

Szeretnék kérdezni még pár dolgot (köszi előre is)

2009. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
[Írj e-mailt, az biztosabb... Holnap vagy utána, de válaszolok, mindenképpen.]
2009. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

lol...

A homoszexuálisok csakis balatonátúszás közben ismerkednek, és úgy, hogy egy 32.5kb-os betontömb van jobb bokájukra rögzítve, míg a bal könyökükhöz egy sárga gumikacsa van ragasztva celluxszal... :D

ha hetero nem vagy, legalább hülye ne legyél... :D

2009. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
valamelyik választ értettem valamelyiket nem , de azért köszönöm a segítséget.
2009. dec. 20. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!