Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK KÉRLEK! Miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK KÉRLEK! Miért van az hogy a pasim hazajön a munkából és egyáltalán nem foglalkozik velem? Csak élünk egymás mellett? Egy puszi sincs

Figyelt kérdés

FIÚK VÁLASZÁT VÁROM!!

Szerintetek nem szeret?

Júniusban jöttünk össze és szeptember óta lakunk együtt!!

SEGÍTSETEK!


2009. dec. 17. 09:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem megunt. Fel kéne valamivel dobnotok a kapcsolatot. Randizzatok újra, menjetek el kirándulni, mozduljatok ki otthonról. Szex sincs?
2009. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
szerintem túl korán költöztetek össze.. ha nincs meg az az összhang, akkor a túl sok eggyüttlét megöli a szerelmet.. de ezt vele kéne megbeszélned.. h mi változott benne..
2009. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Sajnos szex sincs:(

Próbáltam már vele beszélni de ő nem az a típus akivel lehet beszélni sajnos!!

És most az a baj hogy miatta a másik suli is ott hagytam és itt másikba járok!!

És nem tudom mit csináljak:(

2009. dec. 17. 09:39
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
hány évesek vagytok? mióta vagytok együtt? mióta laktok együtt?
2009. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
bocs, az utolsó két kérdésem tárgytalan látom. jó korán összeköltöztetek, baromság volt.
2009. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én 19 Ő 28 !!!

Június óta vagyunk együtt és szeptemberben költöztem hozzá!!

Szerintem is baromság volt de egy napot nem bírtunk ki egymásnélkül!!

2009. dec. 17. 09:53
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

19-28, heh, hát itt a bibi. Te még szinte gyerek vagy tele álmokkal, ő pedig felnőtt aki dolgozik fenntartja magát stb. Más értékrenddel stb.


Hát elcseszted.


Mit tudsz tenni?

1. Beszélsz vele, de mint írod nem lehet. Nemtom mi olyan vonzó akkor benne.


2. Lelépsz, hazaköltözöl, suliba visszamész másikba, vagy pedig onnan fogzs bejárni a mostaniba,


3. maradsz addig míg el nem végzed a sulit és utána dobbantasz addig is szívsz a sok szar miatt ott.


hát több lehetőséget nem látok. Remélhetőleg tanultál az esetből, ennyi.

2009. dec. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló köszönöm!

Csalódtam nagyot és igen ebből tanultam , nagyon szeretem és nem bírnék nélküle élni már sajnos!!!

2009. dec. 17. 10:05
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok tényező játszhat szerepet ebben.


A rövid válasz az, mit magad is sejtesz, különben nem írtad volna ide egy kérdőjellel a végén.


Sokkal hosszabb és csonkább lenne az okok feltárását segítő válasz, ami bizonyára még teljessége esetén se tudná megmenteni a kapcsolatotokat. Pl. van-e 'oka' a közönyre (benne/benned a 'hiba') ? Ha igen, mi(k)? Akarsz/nem változtatni? stb.

Célszerűbb összeszedni magad és keresni egy olyan partnert, akivel jóval erősebb a kötődés egymáshoz. Mondjuk annak is oka/feltétele van, mint az életben mindennek, sokan mégis vaktában próbálkoznak.

2009. dec. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nagyon elgondolkozom a válaszaitokon.

És lehet az lenne a megoldás ha össze szedném magam és elmennék és ha szeret akkor keresni fog ha nem és soha nem szeretett akkor nem!!

Vagy ha leülnék vele és márpedig ezt megbeszéljük...ha nem is akarja!!Ma megbeszélem vele muszáj lesz és ha nem akarja tovább akkor nem húzzuk egymás idejét, ő jobbra én balra!!

Ez így nem og működni hogy csak egyoldalról van őszinte szeretet, ő nem tudom mit érez irántam!

2009. dec. 17. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!