Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég ragaszkodó vagyok, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ragaszkodó vagyok, ez mikortól lehet zavaró?

Figyelt kérdés

Mármint, a barátomnak mindig mondom, hogy szóljon, ha túlzásba viszem, de azt állítja, őt ez nem zavarja, sőt, örül neki.

Hagyok neki teret, persze, vannak néha külön eltöltött bulis esték, nem is lógok állandóan a nyakán, csak néha kicsit félek, hogy mégis túlzás... Amikor folyton arról ábrándozom, hogy mi lesz majd, amikor összeköltözünk (belátható időn belül, és ő is szeretné), vagy mikor egy nap nem-találkozás után is mondom neki, mennyire hiányzik (mert tényleg), meg a többi nyálas dolog, amit egy fülig szerelmes, érzelgős lány szokott csinálni...


Urak, a kérdés nektek szól: mi az a szint, ami már zavaró lenne, és elegetek lenne a kérdéses lányból, mit csinál a lány olyankor, amikor már komolyan nem bírjátok tovább idegekkel?


Köszönöm a válaszokat!


21/l


2014. márc. 26. 13:15
 1/2 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem ne szégyelld, hogy ragaszkodsz. Az én barátnőm is ilyen, és én is szeretem ezt... persze van, hogy kicsit jó fellélegezni, de ez csak azon múlik, hogy fel tudjátok-e mérni egymás igényeit, és megtaláljátok-e azt az arany középutat, ami az egyedüllétre való vágy és a túlzott udvariasság között van.

Javaslom, hogy ahelyett, hogy rendszeresen emlegeted neki, hogy szóljon, ha túlzásba viszed, inkább légy vele nagyon figyelmes és próbáld meg kitalálni, mikor mire vágyik. Ettől még az érzéseidet nem kell elrejtened :)

A bizonyos szint, amire te gondolhatsz, szerintem az, amikor valamire annyira rá van állva az agya egy lánynak, hogy az már eltereli a figyelmét a valós dolgokról, és problémákat generál a semmiből. Ez olyan helyzetben is lehetséges, amikor annyira harmonikus egy kapcsolat, hogy tényleg nincs semmi baj, és az örökké kombináló női agynak szüksége van valami bonyodalomra :)

24F

2014. márc. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bar ilyen lenne minden csaj!
2014. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!