Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hány éves korig vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány éves korig vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 15:43
1 2
 11/20 ASOT ***** válasza:

Háááát...ha ő nagyon akarja, akkor vállaljon. Az ő döntése.

Én biztos nem vállalnék de rajta múlik.

2014. márc. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

max a 35. nőként sajnos azt is figyelembe kell venni, hogy a testnek van lejárati ideje, és ez kihatással lehet a jövendő babámra, szóval minél előbb, hogy az esélyeit növeljem a picinek. bár nem felelőtlenül.


21

2014. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nőkét max 36-38 évesen vállalnék legkésőbb. És csak is az egészségügyi kockázatok miatt.

A férfiaknál ezt bőven ki lehet tolni!

2014. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én nőként maximum 30 éves korig, de nem szeretnék gyereket, szóval ha minden igaz, akkor ez kimarad az életemből :)
2014. márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

14-es vagyok.


Többen írták, hogy a férfiak vállalhatnak jóval később is gyereket. Úgy látszik, sokan nem tudják, hogy a férfiaknál is ugyanolyan veszélyes, ha idősebb korban nemzenek, mivel nagyobb a kockázata annak, hogy beteg lesz a gyerek.

2014. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
40 év felett már férfiként se vállalnék, nem akarnék egyben a nagypapija is lenni...
2014. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Azt azért jó ha tudja mindenki, hogy 35 éves kortól (első gyerekkel) mindenki automatikusan veszélyeztetett terhes, még akkor is ha nincs semmi gond. Egy 30-as éveiben járó nőnek csökken a termékenysége, némileg nehezebbé válik a teherbe esés, ezért is javasolják az orvosok, hogy ne várjon túl sokat a gyermekvállalással, aki teheti. Különösen, ha nem csak egy gyermeket szeretne.

Személy szerint nem tartom jó dolognak, hogy határidőt szabjon magának az ember, mert egyrészt a természet ezt amúgy is megteszi, akár akarjuk akár nem. Másrészt a gyerekvállalás rengeteg tényezőtől függ (vagy kéne függenie). Beleértve a megfelelő apát, az életkörülményeket és még egy csomó mindent.

2014. márc. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

32 után nem vállalnék gyereket. Részben mert az átlagnál terméketlenebb vagyok (35 napos eredetileg a ciklusom, ami ha kiszámoljuk egy évre, sokkal kevesebb, mint a 21-28 napos ciklusú nőknek. sokszor nem is érik petém, voltam ultrahangon is vele párszor, meg magyarázta a doki de nem mindent értettem. a lényeg, hogy vannak akiknek hamarabb "kimerül" a petefészkük, eleve nincs annyi jó peéjük mint az átlegnak. na velem ilyesmi van).

Szóval ha egyedül rajtam múlna 25-28 éves korom között vállalnék. A párom is szeretne olyan 2 év múlva de ő még tanul (másfél éve van vissza).

Meg vannak ugye a kockázatok, ezek a kromoszóma-rendellenességek mint a Down-kór. Valami iszonyúan megnő az esélye 35 év felett én pedig szeretném, ha egészséges lenne a gyerek.

Tehát nem akarok nagyon sokat várni, kiéltem magam, olyan extra nagy kívánalmaim, hogy körbeutazzam a világot, mert 10 Louis Vuitton-táskám legyen, meg Amerika elnöke-kaliberű karrierem legyen - sose vonzott. Szóval ha tehetném, most vállalnék azonnal.

23/L

2014. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

40. De én pasi vagyok. Asszony is 40. Persze fiatalon mi is nagyon kiszámoltuk, hogy 25 meg 28 éves korban, de ha idősebbek lesztek, eltolódik ez.

És nem igazán tiszta a kérdés és emiatt csalfa a választ.

Hány éves korig az ELSŐ gyerek vagy az UTOLSÓ?

Mert 30 év egy utolsó gyereknek eléggé húzós.

Plusz őszintén lányok, ha éppen 29 évesen szakítotok, akkor ha nem sikerül 1 év alatt, akkor soha?


40 felett veszélyes, de manapság már annyira nem, vannak jó vizsgálatok, amik okés, hogy nem ingyenesek, de akkor már úgy is megengedheted magadnak.

2014. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
30-40 között valamikor.
2014. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!