Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számtalanszor kerültem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számtalanszor kerültem olyan helyzetbe hogy már azt hittem sikerül összejönnöm az adott lánnyal. Számtalanszor kaptam visszautasítást aminek következtében kezdek teljesen összetörni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

gondolj bele hogy jobb lesz-e ha már nem is fogsz próbálkozni,csak nézed ahogy előtted nyalják-falják egymást az emberek

nekem ez nem annyira jön be

2014. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Azt tehetnéd, hogy gondold végig minden egyes visszautasításod okát...mit mondtál/tettél/viselkedtél/ milyen érzéseid voltak pl randik után...és vond le a következtetéseket, hogy hol volt a hiba! Aztán legközelebb majd ebből tanulva másképp cselekedj....pl az elején nem ábrándozol/kivered :-P piedesztára emeled és a többi és úgy mész randira..hanem úgy, hogy na meglátom hogy megfelel-e a lány az elvárásaimnak..ha klappol talán randizok vele még egyszer ha nem egy randi tapasztalattal több! Sőt nem is randi csak egy sima találka....aztán nem árt ha több lánnyal randizol egyidőben így egyre se görcsölsz rá és tkp te szelektálsz és te döntesz majd, hogy végül kivel jársz..nem otthon azon agyalsz, hogy úristen nem szúrtam el? Tetszem..nem tetszem..jajajajajaj hanem nyugodtság higgadtság és a kontroll nálad van..izguljon a csaj, hogy összejöhet-e veled..de minimum kölcsönösen ugyanannyira fontos legyen a leányzónak is a kapcsolat alakulása mint neked, mert ha nem kuka és jöhet a köv versenyző! Egy szóval több önbecsülést tesó és ne valami kegynek vedd, hogy barátnőd lehet majd egyszer hanem alapnak...a csajok megérzik a mindenáron nő kell feelinget és kerülik, mert rájönnek más nősténynek nem kellesz és te nem szelektálhatsz a lányok között ergo lúzernek tartanak majd! Végezetül pedig jól jegyezzed meg: Nincs kudarc csak visszajelzés, hogy valamit nem jól csinálsz!
2014. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!