Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a fiumnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a fiumnak hogy büdös a szája?

Figyelt kérdés
Egy éve hogy együtt vagyunk és mostanában nagyon zavar hogy nem mos fogat. Nem akarom megbántani de akkor hogy mondjam el neki??
2014. márc. 26. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
frankon
2014. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ókínaiul nem bántó, de rádióhullámokkal sem.

Egyszerűen csak kérd meg szépen, hogy mosson fogat, mert zavar. Ha normális, megteszi érted.

2014. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mos fogat?? Azmiaz?
2014. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Frankon és egyenesen állj oda elé és mond meg neki. Mit kell ezen túlkombinálni?
2014. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
BÜDÖS A POFÁD!Így.
2014. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia, nekem is ez a gondom a parommal, en sem akarom megbantani, probaltam celozgatni az nem segitt mert a celzast nem ertette, van hogy megkerem menjem fogat mosni, de akkor csak feluletessen megmossa es jon lehelni, hogy most mar jo?!, mindig kerdezem kell e rago, az a valasza nem szereti, amikor mar szornyu a szajszaga hatralok es mondom budi vagy, de erre sem reagal, mar multkor mondtam neki hagytam a mosdon kulon neki fogkozri fogkefet hasznalja, 1 szer kiprobalta mert konyorogtem, azota sem mert nem jo neki. Egyszeruen nem mossa a fogait es nem is akarja, nem tudom mar mit monjak neki vagy tegyek de persze ugy, hogy ne sertsem meg. Egyszeruen kijelentete neki nem budos a szaja.
2014. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
össze sem jönnék olyan emberrel aki nem mossa meg a fogait. visszataszító
2014. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7. valaszadonak: nem mindig volt ez igy! Amikor osszejottunk nem volt ilyen gond, azota mar el telt jo par ev, gondoltam mar arra is, hogy akar egeszsegugyi problemaja is lehet, ha annyira athato a szag. Az utobbi uzenetem ota megint beszeltem vele, megigerte, hogy mosni fogja minden nap, azota oda figyel ra, es en is figyelem, es van, hogy 15 perc mosas utan ujra erzem rajta.
2014. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!