Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A macskáját választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macskáját választotta helyettem? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja voltam együtt a barátnőmmel, de eddig mindig ő aludt nálunk.

Vasárnap én aludtam most nála kivételesen. Van neki a macskája amivel alapvetően nem lenne gond.

De evésnél az asztalra mászott, adott neki enni az ujjával a tányérjából.

mondom okés ez még biztos belefér.

De aztán lefeküdtünk ágyikóba, majd csókolóztunk erre hülye macska odajön felmászik a vállára, fogtam azt leraktam az ágy mellé. Majd elkezdtem vetkőztetni a lányt, erre a hüle macska megint visszajön, mondom nem lehetne kivinni innen kizárni?

"jajj neem majd abbahagyja nem fog idejönni"

Az a köcög állandóan felmászott közénk, majd fogtam nem durván de hopp ledobtam.

erre: leüvöltött, hogy miért mered dobálni azt a macskát semmi rosszat nem tett!!!!!!!!!!" mondom okés nyugi van csak ledobtam a talpára az ágyról.

Aztán durcás lett.

Aztán aludtunkl összebújtunk, majd a macska közénk mászott szinte a képembe majd huss ledobtam, hogy húzz innen.

megint visszajött már ideges lettem! fogtam már erősebben dobtam le moindom huzz az anádba!

erre megint felháborodott h mit képzelek én magamról az anyámat dobáljam ne a macskát.

Erre megmondtam neki h vagy kirakod azt az átkozott macskát a szobából vagy itthagylak és végeztünk.

Erre azt mondta, okés akkor menj el, és simogatta dajkálta a macskát tovább jajj szegénykém meg ilyenek.


Ja és 26 éves.


2014. márc. 26. 18:43
1 2
 1/20 ASOT ***** válasza:
52%

Öcsém ez mekkora :)

De ez a csaj már beteg.

Okés hogy az állatkája de azért ez nekem is nagyon sok lett volna.

Én azt mondom, hogy jól tetted, hogy otthagytad.

Azért van egy határ ami már sok.

2014. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%

Vannak ilyen macskás nők! :D

De azért ez még gyerekes is.

Szerintem ne bánd.

2014. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Á ez nagyon beteg :DD

Én is imádom a macskákat, de a szex az szex. Cicamica ki lenne zárva. A csaj kattant. Ne sajnáld

2014. márc. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Hagyd a francba. 2 percet nem foglalkoznék a csajjal.
2014. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
talán lehetett volna beszélni értelmesen vele és nem szerencsétlen macskát hajigálni,mintha az tehetne az egészről
2014. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Én is kidobtalak volna a helyében. Senki ne dobálja a macskámat!


Amúgy minket már nézett a macska szex közben. :'D

2014. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Ez tényleg zakkant. Istenem, mennyi idióta van. :D Jól tetted, hogy otthagytad.
2014. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 pityubá' ***** válasza:
42%
Lett volna egy harmadik a szexben... manapság mindenki az édes hármasra hajt... nem értelek kérdező...
2014. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
te is bedühödtél volna ha elhajítja a hamburgeredet
2014. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Látom vannak akik nem teljesen olvasták el.

kértem rá nem is 1x h zárjuk rakjuk ki a szopbábol , és nem hajigáltam ahogy azt ti elképzelitek 1-2en, először csak leraktam, kb. 4 alkalommal volt h repült 1 m-ert.

Mert akkor is b***aszott rá a csaj.

2014. márc. 26. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!