Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátnőjét választotta....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőjét választotta. Szerintetek mi lesz? (kifejtem lent)

Figyelt kérdés

Most lettünk 2 hónaposak. Egyik nap véletlenül összefutott a volt barátnőjével, akivel 2 éve volt együtt (1,5 évig). Ő volt anno az első komoly barátnője és rettentően szerette, de ott azért lett vége mert őt a szülei fogták (vallás miatt), a csaj meg folyamat hisztizett. Szakításuk után 2 barátnője volt, de úgy vettem le, hogy nem nagyon kötődött egyikhez se. Aztán jöttem én ugye. Ez a csaj elkezdte keresni, ami őt összezavarta és végül közölte velem , hogy hozzá húz a szíve és szakítottunk. De ezt is kb úgy közölte, hogy 2 napig alig vette fel a telefont, és úgy kellett kihúzni belőle, hogy őt választotta. Mert azt mondta őrlődött.

Szerintetek működni fog a kapcsolatuk? Meg fogja bánni, hogy őt választotta? Mit gondoltok?


Annyira rosszul esik, hogy visszajött a múlt és engem tett ki....


2014. jan. 17. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerinte szombat.

Lehet, hogy működni fog, de nem biztos. Lehet, hogy megfogja bánni, hogy őt választotta, de nem biztos. Azt gondolom, hogy ha a másikat választotta, akkor te is válassz másikat és őt meg hagyd! (tudom, hogy nem könnyű).


De, hogy ne csak jó fej legyek. Szerintem most törődj a családoddal, legyél velük sokat, és a barátaiddal, mert ilyenkor ők az egyetlenek, akik segíthetnek neked. Jobbulást!

2014. jan. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan a rákból tudjuk? Egyiküket se ismerjük. De a te szempontodból mindegy is, veled már úgyse fog újra összejönni (legalábbis remélem nem hagyod).
2014. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oly mindegy... Nem igazán lehetett komoly a kapcsolatotok.

Örülj neki, hogy az elején kiderült, hogy nem lesz hosszú, s keress mást!

2014. jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!