Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A macskáját választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A macskáját választotta helyettem? Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja voltam együtt a barátnőmmel, de eddig mindig ő aludt nálunk.

Vasárnap én aludtam most nála kivételesen. Van neki a macskája amivel alapvetően nem lenne gond.

De evésnél az asztalra mászott, adott neki enni az ujjával a tányérjából.

mondom okés ez még biztos belefér.

De aztán lefeküdtünk ágyikóba, majd csókolóztunk erre hülye macska odajön felmászik a vállára, fogtam azt leraktam az ágy mellé. Majd elkezdtem vetkőztetni a lányt, erre a hüle macska megint visszajön, mondom nem lehetne kivinni innen kizárni?

"jajj neem majd abbahagyja nem fog idejönni"

Az a köcög állandóan felmászott közénk, majd fogtam nem durván de hopp ledobtam.

erre: leüvöltött, hogy miért mered dobálni azt a macskát semmi rosszat nem tett!!!!!!!!!!" mondom okés nyugi van csak ledobtam a talpára az ágyról.

Aztán durcás lett.

Aztán aludtunkl összebújtunk, majd a macska közénk mászott szinte a képembe majd huss ledobtam, hogy húzz innen.

megint visszajött már ideges lettem! fogtam már erősebben dobtam le moindom huzz az anádba!

erre megint felháborodott h mit képzelek én magamról az anyámat dobáljam ne a macskát.

Erre megmondtam neki h vagy kirakod azt az átkozott macskát a szobából vagy itthagylak és végeztünk.

Erre azt mondta, okés akkor menj el, és simogatta dajkálta a macskát tovább jajj szegénykém meg ilyenek.


Ja és 26 éves.


2014. márc. 26. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Ő egy korai időszakban diagnosztizált ún. "macskás nő" nevű szindrómában szenved, amely főleg a 40 év feletti magányos nők körében szokott előjönni, de van akinél előbb kifejlődik, mint pl a (volt) barátnőd. Én is szeretem az állatokat, de ez már nekem is túlzás lett volna, ha inkább a macskát választja akkor legyen boldog vele.
2014. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 ASOT ***** válasza:
30%

Nyugi teljesen érthető amit írtál.

emiatt a nő miatt ne izgasd magad. miatta aztán tényleg ne.

2014. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%

Ááááá ezen besssszartam! :D

Ezt a lökött picát.

Én még az ablakon is kidobtam volna, hogy na édes bogaram próbáljuk ki, hogy a macska vajon 3 m-ről is a talpára esik e.

2014. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Én is a macskát választottam volna helyetted. Annyi eszed nem volt, hogy áttedd azt a dögöt egy másik szobába. Ne is csodálkozz!
2014. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
49%
nyugi kérdező aki a macskát válassza az egy bepókhálósodott agyú nő Pontosan olyanok mint amit a 11-es írt :)
2014. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Én megkértem őt h zárja ki, nem is 1x.

De úgy látom itt túl sok a magányos nő.

2014. márc. 26. 19:25
 17/20 kolosszus22 ***** válasza:
60%
Szerintem miután otthagytad a macska dugta meg.
2014. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Állat fanatikus. Ne bánd, az ilyeneket messziről el kell kerülni.
2014. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is imádom az állatokat, nálunk kutya van macska helyett,mégis ha már itt van velem a barátom,próbálok a kedvében járni és szó mi szó, adott esetben engem is zavarna ha folyton feljönne a macska miközben szeretkezni próbálunk. Az állat 'imádás' s a szerelmed nem zárhatja ki egymást..valami más van a háttérben, esetleg nem volt nagy kedve veled lenni.De ha jobban szereti a macskát mint a saját párját akkor nem is baj,hogy vége..
2014. márc. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Közel sem vagyok "pókhálós", magányos nő, konkrétan a barátom talán még jobban imádja a macskákat, mint én. Tény, hogy én az asztalra nem engedném fel, és az ágyban is tudja, hogy csak az ágy végébe fekhet, a takarómra, párnámra nem jön (barátom macskája pl. simán a párnán alszik), szóval a kérdésben említett csaj nekem is túlzás. De az, ahogy a kérdező beszél a macskáról, és hajigálta (nem érdekel, hogy csak 1 métert esett), ezerszer taszítóbb számomra, mint az ágyon/asztalon lévő macska gondolata. Ha az én barátom lenne ilyen, úgy vágnám ki, hogy a lába nem érné a földet.

Nem a macska tehet arról, hogy a gazdája mindent megengedett neki vszeg kölyök kora óta. Azzal, hogy lerakod az ágyról, nem fogod megnevelni, akkor sem fogja megérteni egyik pillanatról a másikra, ha összevered. Primitív vagy. A csajnál kellett volna erélyesebben fellépned, és NYOMATÉKOSAN megkérni, hogy zárja ki a szobából, mert téged zavar.


Lehet lepontozni ismét! ;)

2014. márc. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!