Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találhatok valakit az életben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok valakit az életben, ha ennyire kilógok a sorból?

Figyelt kérdés

Tudom hogy manapság mi a divat a srácoknál lányoknál, de én ehhez nem akartam és nem is szándékozom csatlakozni... Nem tetszenek a mai zenék, a diszkókért se rajongok.

Rocker vagyok, és abból is a régi punk stílust szeretem. Szeretem a régi punk zenét, és igen punkosan is nézek ki. A hajam ugyan nem festem, de van tarajom, munkás bakancsom, szakadt nadrágom, és zenekarok pólóiban járok. Úgy érzem sok ember elítél e miatt, főleg az én korosztályom (19-20). Az emberek nem értenek meg, nem ismernek, és előítéletekkel élnek rólam, és nem is akarnak megérteni, megismerni. Attól mert punk vagyok még nem leszek rossz ember, sőt segítőkész is vagyok, főleg azért, hogy megmutassam az embereknek, hogy attól, mert nem szokványosan nézek ki, és nem követem a divatot még udvarias és kedves is lehetek. De ha egyszer mindenki felszínes és előítéletes, lesz-e valaki aki megpróbál megismerni?


2014. márc. 26. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ó, rengeteg punk van, csajok, pasik, akik így néznek ki. Azoknál tuti lenne esélyed, de szerintem másoknál is, miért ne lenne?: )
2014. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van esélyed az ismerkedésre :D Engem nem zavarna!
2014. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Amit mondok, jól figyelj rám, hasznos lehet még neked!

Te vagy a felszínes, előítéletes a többi ember iránt. Ó, és abból a bizonyos "sorból" egyáltalán nem lógsz ki. Nem akarnálak megismerni, mert pont olyan színtelen vagy, mint a többiek.

2014. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 PearlDiver ***** válasza:
Ne add fel, vállald magad! Aki a kinézeted alapján elítél, meg is érdemli hogy ne ismerjen meg!
2014. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben az életkorban ez már kissé "gyerekes". Tudomásul kell venni, hogy elmúlnak az évek. Ezt egyik munkahelyen sem veszik jó ajánlólevélnek és ezek a feltűnési viszketegségnek minősíthető külsőségek meg sokakat riasztanak, taszítanak, elijesztenek, megrémítenek. Próbáld meg levetkőzni ezeket a külsőségeket, belül ugyanolyan maradhatsz és a zenei ízlésednek sem kell változni.
2014. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok felszínes... nem ítélem el az embereket amég meg nem ismerem őket, és mindenkihez jóindulatúan közeledek...

Munkahelyre meg ha megyek, ott nem szoktam felállítani a hajam, meg annyira nem hosszú, hogy látszóda a munkaruhám alatt. Szóval szerintem visszafogott annyira a külsőm, hogy ha elegánsan kell megjelennem valahova, akkor azt meg tudjam oldani (pl nincs pc,tetkó arcon, karon, lábon)

2014. márc. 26. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
jól teszed... be ne állj a sorba!
2014. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!