Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitanatok mert a baratotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanatok mert a baratotok nektek irja le amit az exenek akart?

Figyelt kérdés
Nevnapja volt a barátomnak és az exe aki nem is ismerőse es nem beszeltek 2 éve most felkoszontette és nekem irta be véletlenül hogy : köszönöm Diacskam nagyon aranyos vagy hogy gondoltam ram nagyon sok puszika babám<3 . Túl reagalom?
2014. márc. 26. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

szakítani szerintem nem éri meg de jogosan esik rosszul ez.

bár ha barátok maradtak akkor nem lenne gond szerintem.

2014. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kapna dicséretet, de ez még nem ok szakításra. Csak a köszöntést köszönte meg, nem pedig az elmúlt estét. Nem megcsalt, csak udvarias volt (túlságosan is, ebben teljesen igazad van). Kérd meg, hogy ne legyen ilyen közvetlen az exevel, hiszen mar te vagy neki.
2014. márc. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Freud most biztosan mondaná...
2014. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Freud erre nem mondana semmit, akkor mondana erre sok idiótaságot, ha az anyjának akart volna ilyesmit írni...

Ennek ellenére egyetértek veled kérdező, hogy rosszul esett, én biztos számon kérném a barátom, hogy mi ez a "babám", meg "puszika", meg az a szív a végén, ennyire azért nem kell hálásnak lennie egy névnapi köszöntőért, de szakítani ezért önmagában szerintem nem éri meg. de jogosan vagy felháborodva ezen.

2014. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. márc. 27. 07:01
 6/7 199303 ***** válasza:
szakitani nem. de ez a babam engemm is kiakasztot egyszer amikor lattam hogy mostmar azota az exem, de az exbaratnojenek irta kommiba h szep vagy babacskam..
2014. márc. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mondd el neki a problémád, ne gyötörd magad azzal, hogy rágódsz de nem teszel semmit. abból csak fájdalom származik

sok szerencsét:)

2014. ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!