Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti elfogadjátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadjátok ha a barátotok nélkületek bulizik?

Figyelt kérdés

Véletlenül tudtam meg ,hogy mit fog csinálni a hétvégén. Pontosabban discoba is fog menni. És azt is tudom,hogy engem nem fog meghívni,de más lányt se akar hívni. A barátaival lesz gondolom,csak nem vagyol tisztába vele,hogy milyen is egy disco,mert még sose voltam. Lehet nem kéne féltékenykednem

De ...:/ az is zavar,hogy úgyse fogja elmindani



2014. márc. 17. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért nem fog téged meghívni?

A fiútól függ, hogy zavar-e. ;) ha tényleg bízom benne, akkor menjen csak. De azt azért elvárom, hogy megkérdezze, hogy vele mennék-e. :D Max nemet mondok.

2014. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De miért ne lehetne külön is bulizni néha?
2014. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1. nem bulizik 2. ha teheti, csak közös programot szervez
2014. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elfogadom-e? Persze, sőt még biztatom is. Ahogy nekem szükségem van a csajos kikapcsolódós estékre úgy van szüksége neki is a pasis estékre. Ez teljesen normális dolog, nem vagyok az anyja, hogy korlátozzam. Mi valljuk a mindenki magából indul ki dolgot, szóval teljes lelkinyugalommal engedjük el a másikat szórakozni.

20/L -> 4 éves párkapcsolat.

2014. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A discok tele vannak r.ibancokkal! De ha megbízható a barátod,akkor nincs semmi gond.Téged miért nem hívott bulizni? Az én barátom házibulikba szokott járni,néha én is megyek ha van kedvem.A discokat utálom.
2014. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gondolom a haverjaival akar bulizni, és ilyen esetben ha én is ott vagyok nem tud velem is foglalkozni. Meg is értem,nem fogok ezzel foglalkozni:) vagyis el kell terelnem a gondolataimat,csak már régóta nem találkoztunk,és most fogunk ezért gondolom együttlenni hétvégén ami elszomorít ..
2014. márc. 17. 20:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Most se* fogunk együtt lenni
2014. márc. 17. 20:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Eléggé felfújod a dolgot, jelenleg úgy tűnik, semmi okod féltékenykedni. Természetes, hogy nem lógunk éjjel-nappal egymás nyakán, és néha külön-külön is szórakozunk. Amíg ez nem megy az együttlétek rovására, addig nincs ezzel semmi gond, és felesleges rajta hisztizned.


Az viszont érdekes, hogy "véletlenül tudtad meg", mit csinál a hétvégén. Nincs nálunk sem szülői jellegű számonkérés egymáson a párommal, de mi mindig elmeséljük egymásnak, milyen programunk van. Fasza lehet a kapcsolatotok.

20N

2014. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ó, most olvastam, mit írtál még. Érdekes, egész hétvégén azért nem találkoztok, mert ő egy estét bulizik? Itt egész más gondok vannak köztetek, és téged nem az zavar, hogy discoba megy, hanem az, hogy le se szar. Beszéljétek meg!
2014. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
meg mi az hogy úgyse fogja elmondani? ha eltitkolja hogy discoba megy az elég tré.. mert amúgy nem lenne gond hogy bulizik a haverokkal,de hogy titkolja előled és ezért nem találkoztok. Ő mit mond neked miért nem találkoztok a hétvégén?
2014. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!