Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha éreznétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha éreznétek, hogy a barátotok nem szerelmes belétek? Ès soha nem is volt az?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel eljátszottam, hogy korábban elaludtam mint ö. Kíváncsi voltam, mit tesz. Megsimogat-e, megpuszil-e. Nem csinált semmit, csak elfordult és aludt. Èjjel szexeltünk, èn reggel is akartam, de ö nem akart.

Néha csak nézem, ahogy alszik, hallgatom a szuszogását, és annyira szeretem, hogy sírni tudnék.

Ô nem szeret, azt hiszem. Èrezném, ha máshogy lenne.

Szakítanátok?

26/L


2010. okt. 3. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Fiatal vagy, keress boldogságot! =]
2010. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, szerelem nélkül miért lennék vele.

Bármikor jöhet egy lány az életében, akibe viszont beleszerethet. Minek vesztegetném az időmet?

2010. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Bekeményítek azt hiszem. Csak nagyon nehéz mert én nagyon szeretem =(
2010. okt. 3. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy nem akart felébreszteni?
2010. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom... basszus lehet az is... Te pasi vagy?
2010. okt. 3. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nemtudom... én ha elalszom akk mindig puszilgat a barátom és símogat. am meg nem az a lényeg h ilyekor csinál e vmit, hanem h te mit érzel mikro szeretlekeztek és amikro megcsókol, szex közben is és alap, általános helyzetben is,azt figyeld meg ne azt h mit csinál ha alszol.
2010. okt. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan csak az elalvásnál van ilyen probléma ??
2010. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mikor azt éreztem, hogy nem szeret, eléggé elkeseredtem. Fontolgattam a szakítást, igen, de előtte meg akartam vele beszélni. És kiderült, hogy tényleg nem szerelmes. Nyomban otthagytam, nem számított én mit érzek. Mert éreztem, nem is keveset... De olyan mellett egy tapodtat sem maradok, akinek nem kellek.

Csak az volt a szép, hogy hónapokat voltam vele úgy, hogy már nem szeretett. De csak a végén mondta el. Voltak jelek, de erre nem számítottam.

2010. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem csak elalvásnál van a probléma. Máskor is érzem, elég gyakran.

Azt hiszem nem maradok vele, igaza van az utolsónak is, minek pazaroljam az idömet és az érzelmeimet egy olyanra, aki nem érdemli meg? Gratulálok utolsó az erödhöz és rád fogok gondolni, amikor kételyeim támadnak.

2010. okt. 3. 16:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Sok sikert! Hidd el nem éri meg maradni, akkor sem, ha életed szerelme...

Én sokat tanultam ebből az esetből. Mostmár meg tudom különböztetni kinek vagyok fontos és kinek nem.

2010. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!