Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal,aki nagyon helyes,viszont tudják róla,hogy pár lányon "átment" már.

Így álltam hozzá legelőször én is,próbáltam taszítani magamtól,hogy ezt velem véletlenül se próbálja megtenni..viszont 3 hete már,hogy véletlenül találkoztunk az utcán és megállított,hogy csak beszéljünk pár percet,írt,hogy menjek ki pár percre..azt mondta,hogy elismeri milyen idióta volt,ezelőtt volt kapcsolata,ami komoly volt,de vége lett,azt mondja,hogy ezt is komolyan gondolja,és tényleg az iskolában is odajön,tehát nem zavarja,ha együtt látnak minket..de miért nem kérdezi meg,hogy járjunk-e vagy miért nem dicsér meg soha??Persze nem kell engem fényezni..csak hát ilyenkor azért általában a fiúk igyekszenek bevágódni..:)

Kérdezték már,hogy együtt vagyunk-e,mire annyit mondott,hogy még nem mondtuk úgy ki..azért gondolom,hogy tényleg többet akar,mert 3 hete koslat utánam és tényleg nagyon normális velem..de tudom,hogy az ilyenek nem változnak..mit gondoltok??


20/L


2014. márc. 27. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Diákszerelem. Elmúlik. ne vedd től komolyan. "Átment néhány lányon" - az is az élet rendje, azért légy óvatos. Ha már úgy ismerik, lehet hogy tőled is csak a szexet akarja. három hét nagyon kevés idő. :)
2014. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hat, szerintem nem akar sokmindent toled:/ mert nekem az elso dolgom hoogyha tetszik egy lany az az hogy: Szia:) hogy vagy? mondtam mar hogy gyonyoruek a szemeid:)

ennyi ha meg nem akarok semmit a lanytol csak "barat" lenni akkor nem dicsergetem...de ez csak en vagyok

2014. márc. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Van szád, kérdezd meg tőle, hogy együtt vagytok, hogy érzi, kezd megkedvellni stb? 3 hét nem nagy idő. De azért őlelés ilyesmi?. Ha semmi jelét nem adja h vonzódik hozzád akkkr hagyjad

20L

2014. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,hogy én kezdem nagyon megszeretni és mivel nem nagyon mutat felém olyan érdeklődést,vagyis ,hogy nem tudott mondani másoknak sem arról,hogy együtt vagyunk-e,ha nem akar tőlem semmit,akkor még most mondja el,hogy ne később essen rosszul.

Erre csak annyit mondott,hogy miért mással foglalkozok,örül,hogy így érzek és ő is így fog,biztosra veszi..de akkor,ha még nem szerelmes,akkor miért irkál olyanokat,hogy szeret meg sziveket?? :/

2014. márc. 28. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!