Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnem neha en is kezdemeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem neha en is kezdemenyezni a szeretkezest, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak pl amikor o a gep elott ul? En sokszok ulok mellette olyankor lent a foldon, atolelem,, vagy maszirozom a hatat, es neha szeretnem ha kikapcsolna a laptopot, miutan latja mit is akarok.

2014. márc. 27. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kezdje el maszturbálni, ha nem hagyja ott a lap-topot akkor egy kocka és érzéketlen felizgathatatlan fasz...
2014. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
beleülsz az ölébe, megcsókolod, megfogod a kezét és odavezeted az ágyhoz vagy máshova :)
2014. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amikor ül a gép előtt, kezd el csókolgatni a nyakát, simogasd, súgd a fülébe, hogy mit szeretnél VAGY pedig ülj az ölébe úgy, hogy szembe legyetek egymással, ringasd egy picit a csípődet stb.
2014. márc. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
olelgetem, csokolgatom, simogatom, maszirozom a testet, fulebe sugom szeretlek, mindent megteszek. Ezt teszem minden nap, mert tv t nezni nem szeretek, es amig o gepezik, en csak unatkozom.
2014. márc. 27. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:

ha nem veszi a lapot..azért van a szád hogy elmond (mármint azért is:P)


én szimplán le szoktam hajtani a laptop tetejét, azzal a mondattal, hogy most más terveim vannak

2014. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ranked közben bűn zavarni az embert holmi szexszel!!!
2014. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki hogy szerelmeskedni van kedved ?
2014. márc. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy drágám ma elmegyek randizni egy férfival! Te addig csak gépezzél :)
2014. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kell még egy gép.
2014. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Unatkozol? És a szexen kívül más elfoglaltásgot nem tudsz találni magadtól? Elég sekélyes vagy... :D

Mondjuk engem idegesítene, ha valamivel épp foglalkozom, és valaki állandóan ott csüngne a nyakamban, mert ő unatkozik.

2014. márc. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!