Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen a fontosabb egy 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a fontosabb egy 28 éves férfinek, a jobb munkahely vagy egy párkapcsolat egy nővel?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akivel beszélgetek. Azt mondta költözzek fel Pestre és keressek munkát ott (diplomás vagyok és nem Bölcsész, bár sok bölcsész okos)és akkor lehet közöttünk kapcsolat. Szűz vagyok, soha egyetlen nővel sem csókolóztam, sem nem volt szexuális kapcsolatom sem. Rendes munkahelyem van vidéken, olyan nagyon rosszul sem keresek, átlagot megkapom szerencsére. Mit tegyek? 300 km van közöttünk egyelőre. De menjek fel a bizonytalanért? Még csak egyszer találkoztam a nővel, csinos nő, de lehet ott egyhamar nem találnék munkát, nem kolbászból van a kerítés.
2014. márc. 27. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először munka, aztán költözhetsz. Miért ne?


De zárójelben mondva, a nő is fura, hogy még nem is jártok, de már kiadja az ukázt, hogy költözzél fel vazze, akkor majd esetleg lesz valami...

2014. márc. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első mondat talán félreérthető, úgy értettem először találj tuti biztos munkát, aztán költözhetsz, ha akarsz.
2014. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bolond-e vagy?
2014. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a nőt. Ha lesz normális kapcsolat, akkor talán...
2014. márc. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? A mai világban még mindig könnyebb nőt találni, mint normálsi munkát! :D
2014. márc. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
prostit keress inkább, a munkád is megmarad
2014. márc. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szóval leegyszerűsítve két lehetőség van.


Mész Pestre: Mint nő mondja, LEHET közöttetek kapcsolat és LEHET, hogy találsz új munkahelyet is.


Maradsz vidéken: Ott, ahol VAN munkád; és LEHET hogy találsz majd olyan nőt, akinek megy a gondolkodás is, nem csak csinos.

2014. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam rajta mit kellene írni de jó tanács nem nagyon van. 28 évesen már tuti nagyon vágysz egy kapcsolatra, egy társra. Viszont fontos a munka is. Ha még Pestre költöznél itt nem nehéz munkát találni, könnyebb még mindig mint vidéken. De a nőt se értem. Olyan mintha csak egy menekülő út lennél mert egyedül nem tudna fenntartani egy lakást és szüksége van valakire. Ha vannak érzelmek /ha te úgy érzed/ Akkor még jól is elsülhet.

Most dobj fel egy érmét,hagy döntsön helyetted! :)

Vagyis csak segít mert figyeld meg melyik oldalnak szurkolsz amíg leeseik. És azt akarod igazán!

2014. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kolosszus22 ***** válasza:
Nehéz ügy, ha 28 évesen még mindig szűz vagy, akkor most biztos hatalmas a kísértés a nő miatt, de a mai helyzetben tényleg nehezebb normális munkát találni, mint nőt. Az ilyen...lehet, hogy lesz valami..lehet, hogy nem kétes dolog nagyon. Esetleg közben keresgélhetsz melót pesten és ha lesz valami tényleg jó lehetőség csak akkor fontold meg.
2014. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már az is fura, hogy a csaj ilyeneket mond.

Nem veszed észre, hogy ki akar majd használni?? Egy normális nő nem mond olyanokat, hogy költözz fel és akkor lehet majd csak köztetek kapcsolat.

2014. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!