Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem valakibe, akivel soha nem fogok találkozni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nem magyar, és amerikában él. Nagyon kedves és aranyos, legfőképpen cuki, helyes, imádnivaló, és még sorolhatnám. És igen, azt hiszem beleszerettem, sőt biztos. Nem tudom mit tehetnék. Bele őrülök hogy több ezer kilométerre lakik tőlem, és egy a millióhoz az esélye hogy találkozhatok vele élőbe.
2014. márc. 27. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
probálkozz nálam lefogadom hogy vagyok legalább ugyan olyan jó mint az az amerikai
2014. márc. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat, kérlek:)
2014. márc. 27. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:

soha többé ne beszélj vele, és foglald el magad vmi mással, és egy idő után túllépsz rajta

igazából volt már olyan hogy 2 ember ilyen messze éltek egymástól, és a végén összeházasodtak :)

2014. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt mondod felejtsem el - de volt már olyan hogy két ember összeházasodott így. akkor most melyik?:D
2014. márc. 27. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondolom még nagyon fiatal vagy (tinikkel fordul elő az ilyesmi), de akkor meg kinövöd majd :)


Vagy ismered? Netán személyesen?? Ha igen, akkor mindenre van megoldás, egyik ismerősömnek is amerikai pasija van, kb félévente ugyan, de azért találkoznak...

2014. márc. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tippelek: ez egy aktuális fiúbanda/fiatal színész, akárki, és egy rajongó tinivel állunk szemben.majd kinövöd.
2014. márc. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem nem. szoktam vele beszélgetni, skypolni is szoktunk, egy átlagos fiú aki Denverben él.
2014. márc. 27. 19:33
 8/8 anonim ***** válasza:

volt egy magyar lány aki egy amerikai zenész felesége lett, mert a lány felkereste a hirességet, és lekuporodott az ajtaja elé, majd ott várt....

Pont most az ismerősőm szedett össze egy amerikai zongora művészt, aki pont egy hete volt nálunk.

Lényeg. Ha fiatal vagy és ő is akarja, akkor meg fogjátok oldani. Csak a pénzt kell összetenni, és huss ki USA ba tanuló vízummal.

Ha csak ilyen sima szerelem, az egy idő mulva el fog mulni, ha nem táplálja semmi. A lány vágyik a szerelemre, de az érintésre még jobban!

Lépj ki az ajtón és bökd meg , lökd meg az első pasit az utácán aki tetszik neked.......

2014. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!