Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy állnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy állnátok a dologhoz? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne a párotokról, hogy egy fizetőssel vesztette el (pl egy diáklánnyal) a szüzességét? Viszont a párotok hűséges, odaadó, ami csak kell, sosem lép félre, csak az első alkalommal így cselekedett.

Nemi betegségeket zárjuk ki, az elvekről van most szó.


Mit cselekednétek?


2014. márc. 27. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Kit erdekelne?Plane ha meg jo regen is volt es en akkor meg ugyse ismertem?Errol nem lehet senkit megitelni szerintem.
2014. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem elhanyagolható. A fiúk könnyen kaphatók az ilyesmire, főleg fiatalon. szerintem ez kaland és izgalom volt valamint egy jó sztori...bár nem a legromantikusabb verzióból :-D Nem hiszem hogy bosszankodni kellene rajta. Ha szépen bánik veled és jól megvagytok, akkor mit számít. Próbálj nevetni rajta és esetleg csipkelődj hogy ilyen tökfej volt amiért ezt a jeles alkalmat nem az első nagy szerelmével élte meg.
2014. márc. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

alapból egy tökfej az aki ilyen fegyvert ad egy nő kezébe,ha számára ez kínos.

ha olyan típusú a csaj,ezt fogja a fejedhez vágni az első balhénál,pont azért mert neked ez kínos és ki tudja miért szégyenled.

vagyis a tálalástól függ.

rólam tudták a barátnőim,hogy a lakásos szolgáltatók igénybevétele az életem egy szakaszában a kikapcsolódás egy formája volt.

nem csináltam ebből ügyet,ezért ők sem tették,nem a gyenge pontom,nem tudják felhasználni ellenem.

vagyis sose mentegetőzz egy nő előtt,magadnak számolj el ne neki,mert akkor véged,megrág a nő és kiköp.

ha pedig ez sokszor megtörténik,akkor szakítani fog,mert nem szeretik az irányítható,mentegetőző,magyarázkodó papucsokat.

úgyhogy zárd le ezt a gondolatmenetet,tartsd meg magadnak,ne traktálj vele nőket.

2014. márc. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, köszi, de hogy állapítottad meg a nemem a kérdésből?
2014. ápr. 1. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:
megsajnálnám. az nem feltétlen jó. de nem bántom érte.
2014. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!