Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy párkapcsolatban nagyon megbántjuk a másikat úgy, , hogy az többet nem akar minket látni, az csak átmeneti harag, vagy vegyük komolyan?

Figyelt kérdés
Én pl. ler*bancoztam egy veszekedés folyamán a volt barátnőmet, és azóta is haragszik rám. Szerintetek meg fog bocsájtani? Már nagyon hiányzik és már szakított is velem.. (1 hónapja történt)!

2014. márc. 28. 05:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerkük a volt párodat, így sokat errōl nem tudok mondani. De szerintem ne számíts semmire ha lerib**coztad.
2014. márc. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy attól is függ, teszel-e most még érte valamit.
2014. márc. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem ha jogtalanul lerbancozna a barátom, én sem hiszem, hogy lenyelném..
2014. márc. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sok jora mar ne szamits.

Amugy meg ha valakit szeretsz, barmit el tudsz neki nezni, bar a tuskek megmaradnak.

2014. márc. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak átmeneti harag de, ha te is annyiban hagyod a dolgot akkor ő is tovább fog lépni.

Aki szereti a másikat az még a megcsalást is sokszor meg tudja bocsátani szóval csak rajtad múlik, hogy visszaszerzed-e.

2014. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
egy szóban:Igen!
2014. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem helyrehozhato a dolog. Probalkozz, hivd meg egy sutire, es mindent meglehet beszelni.
2014. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hááát maga a szó nagyon erős! sztem nem lesz esélyed, vagy nagyon nagyot kell alakítanod-bizonyítani! Nagyon sértő szót mondtál! (én nem adnék esélyt...)
2014. márc. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha van egy kis esze akkor nem bocsát meg. Mit hittél? Megalázod egy ilyennel és azt hitted majd a karodba omlik?


Hogy veszekedtek az egy dolog, de hogy lehet ilyet mondani? Megcsalt vagy mi? Mert ha nem ezért mondtad akkor igaza van hogy kidobott.

2014. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lelkileg igenis megcsalt a kapcsolat elején kedves válaszoló. De a dolog sokkal bonyolultabb ennél. :) Mert őrültek vagyunk. :)
2014. márc. 31. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!