Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízzak benne? Menjek én hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízzak benne? Menjek én hozzá?

Figyelt kérdés
A történetemet már tegnap is kiírtam. Légyszives kattints a linkre: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2014. márc. 28. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Gondolom ott is maradnál estére, ebben az esetben pedig csak akkor menj hozzá ha tudod hogy fogtok dugni. Ugyanis elég kínosan fogod magad érezni amikor felhozza a témát, és Te pedig nem tudsz majd kibújni alóla.

Az ilyen találkozások csak ritkán sülnek el jól, és kevésbé olyanok amilyet elképzelsz.

Én tuti nem foglalkoznék még srácként sem ilyen távol élő, csajjal.

21F

2014. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Netről szerzett ismeretséget minden esetben nyilvános helyen oldanék meg. Ha a másik fél vidéki megoldható egy középút, kinéztek egy várost, ami neked és neki sincs túl messze, de nekem ez már alapból nem tetszős, h neked nincs még úgy bevételed, max. időd és te igazodj anyagiakban is utazást illetően ő hozzá, már így ismeretlenül is.
2014. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt mondom, ne. menjen ő, amikor tud
2014. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Azt írtam neki, hogy jöjjön ő, ha olyan fontos vagyok. Mindegy mikor, most, egy hét múlva, két hét múlva, amikor ráér. Nem igaz, hogy nem ér rá szerintem. Szinte minden nap a környéken céltalanul motorozik a haverjaival. Van hogy egy nap 300 km-ert belever a motorba. Megvan abból az időből és benziből az ide út hozzám. Szerintem.

2014. márc. 28. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor pláne, ő jöjjön hozzád.
2014. márc. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy hogy az Ő környékén megy ennyit, vagy pedig országjárásra mennek.

Mert egy segédmotorral én sem mernék elindulni, az ország másik felére, viszont egy komoly, nagy motorral, ez nem akadály! Első voltam

2014. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy komoly nagy mocija van.
2014. márc. 28. 13:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem robogója van.. lol.
2014. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!