Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Megunhattam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Megunhattam, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

10 hónapja vagyok egy számomra nagyon fontos lánnyal. 2 éve ismerem, előbb barátok lettünk, aztán egy pár. Lényeg az,hogy mostanában amikor nincs velem hiányzik, viszont amikor együtt vagyunk, mintha unnám az egészet. Én ezt nem szeretném, suliba együtt járunk, egy busszal, meg együtt vagyunk nyelvórákon(heti 6 óra), délutánonként már ritkábban találkozgatunk, eléggé közel lakunk egymáshoz. Mit tehetnék az ellen,hogy ne érezzem ezt? ez kb 2-3 vagy 4 hete tart nálam, van mikor nagyon jókat beszélgetünk, szeretkezünk, kockulunk együtt, de sokszor unatkozunk, és lehet ez a baj, hogy megunjuk egymást. Neki annyira nem is problémája, de én kiborulok attól,hogy csak vagyunk, és görcsöl a gyomrom, mert unom a dolgokat.

18/f



2014. márc. 28. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
csak az segíthet, ha valami újat csináltok együtt. túrázás vagy koncert, szerencsére jön a nyár.
2014. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De jo dolgotok van bass.za az I.STEN.Most jövök a kapálásból,délelőtt meg munkahely.Költözzetek falura oszt nem lesz bajotok kis taknyosok :D 26/falusi paraszt :P
2014. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hallod az jót tenne nekem. Haltej-tenyésztő
2014. márc. 28. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!